Před 6ti lety se mi začalo sypat první manželství – našel si jinou, já mu na to přišla, sliboval, že toho nechá… a vypadalo to, že se tak stalo. Asi za měsíc jsme jely s kamarádkou do Prahy k jedné vyhlášené kartářce a ona mi vyčetla z karet, že měl můj manžel jinou, rozešli se, ale ona mu nedá pokoj, začne to znova, ale já musím dělat, že o ničem nevím, vyvařovat mu, pečovat o něj, dělat mu pomyšlení, atd. A pokud to nedokážu, že se jednoho dne stane, že odejde za ní. Tak tohle jsem opravdu nedokázala, se zavřenýma očima a s úsměvem tolerovat, že se s ní zase začal scházet.

Věštba se do 5ti měsíců vyplnila.
 
Zůstala jsem sama s dětmi, a za půl roku, před vánocemi, jsem poznala jednoho pána, který o mě začal projevovat zájem. Mně se na něm ale pořád něco nezdálo, byla jsem z něj nervózní, neklidná, a tak jsem neváhala a v prosinci na vánočních trzích jsem navštívila v takovém provizorním stánku jednu čarodějku – věštkyni. Seděla tam u svíčky, měla černé, uhrančivé oči, kterýma se na mě podívala, vzala mou ruku a spustila: „Vy máte za sebou velké problémy v partnerství, rozchod nebo rozvod. Teď právě prožíváte nějaký zvláštní vztah, ze kterého rychle couvněte, ten člověk je nějak divný, nevidím tam nic pěkného. A ničeho se nebojte, velmi blízko Vás už je někdo, vy o něm ještě nevíte, ale on o vás už ano, a už brzy, velmi brzy potkáte lásku svého života.“

Věštba se zase do písmenka vyplnila.
 
Asi za měsíc po vánocích jsem potkala nejskvělejšího chlapa na světě, 5.února mě pozval na kávu, za dva roky se stal mým manželem a v únoru příštího roku to bude už 5 let, co spolu žijeme a co jsem s ním šťastná. Když jsme si pak o všem povídali, řekl mi, že mě poprvé viděl začátkem prosince a pak jen čekal na vhodnou chvíli.
Ten člověk, před kterým mě čarodějka varovala, pak asi za rok spáchal sebevraždu, byl prý nemocný a léčil se s depresemi.
 
Od té doby jsem ale už nikdy žádnou věštbu raději nechtěla slyšet… co kdyby…?
 
Berulinka


No vidíte to. Pak že jsou věštby povšechné a stavěné tak, aby vždycky vyšlo alespoň něco. Vy jste trefila hned na dvě věštkyně, které se trefily do puntíku. Tak by mě zajímalo, kolik z žen-in navštěvuje podobné instituce jako je kartářka.

Napište mi o tom na redakce@zena-in.cz

Reklama