• Do sběratelské kolekce stavebnic s planetou, vesmírnou lodí a minifigurkou přibylo 6 nových planet
  • Nové sady věrně zpodobňující originály Star WarsTM potěší všechny fanoušky

V roce 2013 se vesmír LEGO Star WarsTM rozroste o dalších šest planet, které doplní planety uvedené na trh v loňském roce. Každá sada obsahuje jednu známou planetu ze ságy Hvězdných válek, například Alderaan nebo Coruscant, vesmírnou loď, minifigurku a stojánek se štítkem. S novou sadou LEGO Star Wars – Rancor PitTM si budou fanoušci Hvězdných válek v roce 2013 poprvé moci přehrát jednu z nejslavnějších scén z epizody IV Návrat Jediho a pomoci Lukovi Skywalkerovi uniknout z Jabbova paláce.

Lego

Příběh Hvězdných válek se neodehrává jen ve vesmíru, akce nás zavede i na různé planety. K dostání je nyní šest nových planet, které si můžete sestavit a zapojit do hry. Jsou to Jedi Starfighter™ & Kamino™, Republic Assault Ship™ & Coruscant™, TIE Bomber™ & Asteroid Field, Snowspeeder™ & Hoth™, B-Wing Starfighter™ & Endor™ a Tantive IV™ & Alderaan. Všechny sady obsahují planetu, typickou vesmírnou loď, minifigurku a stojánek se štítkem. K pořízení bude dětem stačit jejich vlastní kapesné. Když nasbíráte planet více, můžete si je zavěsit ze stropu.

Se stavebnicemi LEGO Star Wars oživne galaxie Hvězdných válek u vás doma. Postavte si známou scénu ze Star Wars™: Epizoda VI – Návrat Jediho™! S touto modulární stavebnicí si nyní můžete postavit proslulou scénu z Hvězdných válek: Epizoda VI – Návrat Jediho! Luke Skywalker je lapen v Rancorově díře v podzemí Jabbova paláce a musí se dostat pryč! Rancor™ se chystá sežrat gammorreanského strážce,Luke ho však včas napadne kostí. Po chvíli najde tajné otevírání a podaří se mu spustit na vesmírnou příšeru bránu dřív, než je pozdě! Sadu můžete spojit s LEGO® Star Wars™ 9516 Jabbův palác – výsledkem je dokonalá scéna s padacími dvířky do Rancorovy díry.

Letos se mohou fandové Hvězdných válek všech generací těšit na 24 nových výrobků, které jen potvrdí, že LEGO Star Wars je nejúspěšnější licencovanou značkou LEGO.

lego

Další inspiraci naleznete na www.starwars.LEGO.cz.

Reklama