Všechny maminky, které tráví hodně času v kuchyni, se mohou velmi snadno přesvědčit, že jejich malé ratolesti mohou být skvělými pomocníky a že pečení s nimi může být zábava. Stačí spolu s dětmi navštívit Veselý Pekařov – akci, kterou značka Hera pořádá na několika letních festivalech. Poslední možnost navštívit vesničku Veselý Pekařov bude na festivalu Jičín - město pohádky, který se uskuteční o víkendu 13. a 14. 9.

 

Nejedna maminka má starost, že pro samou práci v kuchyni zapomene na svou ratolest. Nejsnadnější cesta, jak tomu předejít, je vzít si děti do kuchyně s sebou a najít pro ně vhodnou aktivitu. Značka Hera se snaží maminkám ukázat, že jim děti mohou být v kuchyni nápomocné. Na festivalech Bambiriáda, Mezi ploty, Narozeniny Maxipsa Fíka nebo Jičín - město pohádky si mohou děti vyzkoušet, jaké je to pomáhat maminkám při pečení. Tři z těchto festivalů už letos v létě proběhly. Řady malých pomocníků si vyzkoušely, jaké je to pomáhat v kuchyni. Maminky si libovaly, že se děti na chvíli zabaví, a jejich ratolesti nadšeně slepovaly kolečka marmeládou a zdobily perníčky.  Poslední festival – Jičín – město pohádky nás ještě čeká.

 

Na každém ze čtyř festivalů bylo možné najít vesničku nazvanou Veselý Pekařov, která se skládala z řady různých malých domečků. V každém domečku byla pro děti připravena jiná aktivita – mohly si vyzkoušet lepení koláčků, tvarování těsta nebo zdobení a vykrajování perníčků. Pro všechny děti byly na místě také připraveny malé dárky a zábavný program. Nejinak tomu bude i v Jičíně.

 

Poslední šanci navštívit Veselý Pekařov tak máte příští víkend 13. a 14. září. Na 18. ročníku festivalu Jičín – město pohádky bude k vidění řada pohádkových aktivit, soutěží, divadelních představení, autogramiád, hudebních představení a dalších zábavných programů pro malé i větší.

Reklama