BeBe Brumík Snídaně Zvládnout shon všedního rána a nepropadat při tom panice může pro leckterou maminku znamenat opravdový oříšek. Zvláště pak když malý raubíř odmítá spolupracovat, nechce za žádnou cenu vstát z vyhřáté postýlky a už vůbec ne snídat. Na pomoc však přichází nový BeBe Brumík Snídaně, se kterým maminky zvládnou všechna rána na jedničku!

Zkuste to s rituálem

Pokud se vaši malí nezbedníci ne a ne probudit a vyskočit do nového dne, zkuste si třeba vymyslet nějaký příjemný rituál, který vašemu malému dítku s ranním vstáváním pomůže. „Jeho formu zvolte podle osobnosti dítěte, protože každému vyhovuje něco jiného,“ radí dětská psycholožka PhDr. Renáta Faltýnová. „Zatímco kontaktní děti uvítají něžné mazlení s rodiči, u jiných může fungovat pohyb anebo vidina oblíbené snídaně,“ dodává. A proto přichází větší bráška oblíbeného piškotového medvídka Brumíka, který je určený přímo k snídani a dětem navíc přináší i hravou písničku (ke stažení na www.brumik.cz ).

BeBe Brumík Snídaně je totiž vyrobený s přídavkem celozrnné mouky a obsahuje i mléčnou složku. „Vyváženou snídani s Brumíkem navíc připravíte rychle a jednoduše. Na talířek stačí naservírovat například BeBe Brumíka Snídaně s vanilkovo - tvarohovým krémem spolu s jogurtem a ovocem nakrájeným na malé kousky (například broskve a banán),“ radí nutriční specialistka z FTNsP Lucie Růžičková. „Nesmíme samozřejmě zapomenout na nápoj, například ovocný čaj,“ dodává.

BeBe Brumík Snídaně neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky a je k dostání ve dvou oblíbených příchutích: vanilkovo - tvarohové a meruňkovo - tvarohové. Díky praktickému balení si jej děti zvládnou otevřít samy, a to jedním tahem.

Vyzkoušejte Brumíkovy recepty na vyváženou snídani:

  • BeBe Brumík Snídaně Brumíkovo snídaňové menu

Ovocnou pochoutku připravíme tak, že na menší párátko napichujeme střídavě různé druhy ovoce, například přepůlené hroznové víno bez pecek, jednotlivé dílky mandarinek, kousky banánů anebo jiné oblíbené ovoce. Děti si mohou zkusit s pomocí maminky ovoce napichovat samy a tím se zapojit do přípravy snídaně. Mezi jednotlivé dílky ovoce můžeme napichovat i malé kousky tvrdého sýra. K této ovocno - sýrové dobrotě už zbývá jen přidat Brumíka Snídaně a voňavý mléčný nápoj.

  • BeBe Brumík Snídaně Snídaně pro dobrý zrak

Čerstvou mrkvičku nastrouháme na jemném struhadle, smícháme s bílým jogurtem a osladíme medem a dochutíme citronovou šťávou. Mrkvový salát dáme do malé mističky. Na salátu si děti pochutnají hned poté, co spořádají BeBe Brumík Snídani. To vše mohou zapíjet jogurtovým nápojem.

  • Skořicové jablíčko

BeBe Brumík Snídaně Z menšího jablíčka vykrojíme střed a důkladně ho umyjeme. Abychom nezapomněli na pohodu svátečních dní, posypeme jablíčko trochou skořice. Vložíme ho do trouby položené na papír na pečení a upečeme. Voňavé jablíčko doplní skvěle BeBe Brumík Snídaně a sklenice mléka.

 

POZOR! Zapojte se do soutěže!

Soutěžte s Brumíkovým ranním desaterem a vyhrajte

Každý desátý získá zásobu BeBe Brumík Snídaně na celý týden (15ks) a každý třictý navíc získá Brumíkův ranní hrneček.

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

Reklama