V obchodech Tesco najdete exkluzivně pestrou nabídku pomůcek pro dětské pečení, které se hodí nejen na každou dětskou party, ale jsou i vhodným dárkem pro všechny holky a kluky.

Chcete svým dětem dopřát netradiční zážitek nebo jim uspořádat nezapomenutelnou narozeninovou oslavu s kamarády? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít nový exkluzivní sortiment dětských pomůcek na pečení, který je dostupný v prodejnách Tesco. Díky veselým produktům v oblíbených barvách se může šéfkuchařem v kuchyni či na party stát opravdu každý. Originální zástěrky nebo pečící sady si děti zamilují. Fantazii se meze nekladou.

Dívčí zástěra a kuchařská čepice Tesco

TescoTesco, cena: 93,90 Kč

Zástěra je chloubou každého šéfkuchaře. Díky růžové zástěrce a originální kuchařské čepici bude malá gurmánka nejen šik, ale zároveň bude i její oblečení chráněné před veškerými živly, které ji při vaření a pečení mohou ušpinit.

Zástěra a kuchařská čepice pro kluky, Tesco

Tesco, cena: 93,90 Kč

TescoDíky designově sladěné zástěře a kuchařské čepičce se i malí pomocníci stanou pravými šéfkuchaři.

 Sada pro děti na zdobení dortíků a muffinů Tesco

TescoTesco, cena: 159,90 Kč

Pokud oči vašich dětí v cukrárně nikdy neminou stále oblíbenější cupcaky, udělejte jim radost dárkem v podobě dětské zdobící sady.  Pečení a krášlení dortíků a muffinů nebylo nikdy jednodušší. Hravá souprava se tak zaručeně stane nezapomenutelnou součástí dětských oslav. Značka – fantazii se meze nekladou.

 Sada pro děti – váleček na těsto a stěrka Tesco

TescoTesco, cena: 89,90 Kč

Děti milují, když mohou napodobovat dospěláky. Tuto sadu lehkého dětského válečku a stěrky na těsto ve veselých barvách proto určitě oblíbí a stanou se vašimi skvělými kuchyňskými parťáky.

Dětské vykrajovátko Tesco – kostka

TescoTesco, cena: 54,90 Kč

Ve výbavě všech kreativních kuchtíků by nemělo chybět variabilní vykrajovátko, s jehož pomocí mohou vaše děti vykouzlit hned několik různých tvarů. A vy se nemusíte bát, že po skončení dětské oslavy budete dlouze hledat jednotlivé dílky.

Dětské silikonové formičky – motýli Tesco

Tesco, cena: 109,90 Kč

TescoVanilkové, čokoládové, banánové, nebo s borůvkami? Volba těsta záleží jen na oblíbených chutích vašich děti a jejich kamarádů. Vtipné silikonové formičky na pečení povýší dobroty na umělecké dílo, které si ratolesti zamilují.

Dětská vykrajovátka Tesco – abeceda

TescoTesco, cena: 79,90 Kč

Připravte pro své děti a jejich kamarády netradiční pokrm. Například perníkovou skládanku z písmen abecedy nebo jména hostů vykrájená z plátkového sýra. Garantujeme vám, že všichni budou koukat.

 Dětská sada – mísa s příslušenstvím Tesco

Tesco, cena: 122,90 Kč

TescoPraktická sada s mísou a příslušenstvím v oblíbených holčičích barvách je vhodným dárkem pro všechny malé kuchařky. Malé gurmánky ocení především zábavná vykrajovátka, díky kterým si podmaní všechny hosty na dětské párty.

Dětská souprava na pečení dortíků a muffinů Tesco

Tesco, cena: 98,90 Kč

TescoNa žádnou oslavu by se nemělo chodit s prázdnou – ani na tu dětskou. Díky soupravě na pečení dortíků však vaše děti skoro samy mohou pro své kamarády připravit lahodné muffiny, kterým nikdo neodolá.

 Silikonová forma na pečení Tesco

Tesco, cena: 169,90 Kč

TescoPřipravit narozeninovou pochoutku pro hosty nebylo nikdy snazší. Díky barevným silikonovým formám na pečení zvládnou své kamarády pohostit i ti nejmenší.

Zdobička na cukroví Tesco

Tesco, cena: 147,90 Kč

TescoZdobení děti milují. A pryč jsou naštěstí doby, kdy čištění kuchyně i vašich ratolestí od krému zabralo více času než samotné pečení. S praktickou zdobičkou na cukroví a dorty si vaše děti zdobení užijí, a to bez zbytečných skvrn na oblečení a nepořádku kolem.

Dětská souprava na dortíky a muffiny Tesco

TescoTesco, cena: 79,90 Kč

Darujte k narozeninám nebo za vysvědčení vtipnou a hravou soupravu na dortíky a muffiny. Díky jejímu obsahu si vaše děti mohou vytvořit originální a nezaměnitelné dobroty, které se hodí jako pohoštění pro dětské oslavy, tak jako nevšední dárek pro kamarády.

Reklama