Děkujeme za další krásný příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Věrulinka a vy si přečtěte, čím prošla

Zdravím a přeji krásný den všem na ž-in.

Při přečtení dnešního tématu, jsem okamžitě měla jasno, komu a za co poděkovat.

Veliký a veliký díky docentovi Pafkovi, který mi zachránil život, díky okamžité operaci. Další poděkování primářce na ARU v Motolské nemocnici a celému zdravotnickému personálu na ARU. Kteří se o mně opravdu starali a pečovali, nebýt jich všech, už bych byla víc jak 8 let po smrti.

Nesmírně si vážím jejich každodenní péče, která vyžaduje nadlidské úsilí. Zároveň musím poděkovat svému manželovi, který denně za mnou na ARO chodil a denně 2 hodiny do mně mluvil a věřil, že se z kómatu probudím. I když prognóza byla pouze 2%, nevzdal to a mluvil a mluvil a podařilo se, jsem tady mezi živými.

Denně doma vařil po dohodě s lékaři silný vývary, který mi dávali hadičkami. První vývar jsem vyzvracela, odcházel uplakaný, zoufalý, ale vařil znovu a znovu, až jsem začala přijímat a denně jsem strávila více a více.

Takto to šlo pořád, až jsem se probudila a začala přijímat jídlo mixovaný a najednou jsem si řekla o stravu plnohodnotnou, což bylo kus masa a brambory.

A zase denně vařil to, co jsem si přála. Dokonce jsem dostala šílenou chuť na plzeňský pivko. Nad tím se manžel pozastavil, ale šel se zeptat lékaře, ten odsouhlasil. Ihned šel do obchodu, který je v nemocnici a přinesl mi Plzeň v plechovce. Lékař řekl, malou skleničku, ale kdepak, já manželovi vzala plechovku z ruky a pila a pila, byl to balzám pro mě.

Když mi potom doma vše vyprávěl, tedy manžel odmítal o všem mluvit, ale já z něj páčila každé slovo.Chtěla jsem vše vědět, co se mnou dělali a jak. No mám pocit, že do dneška o všem nevím, protože i nadále odmítá o tommluvit. Jenom mi vždy řekne, buď ráda, že žiješ a nevracej se k tomu.

Proto ještě jednou veliký díky všem, kteří jste mě vrátili do života. Slovy se díky ani vyjádřit nedají.

Zdraví Věrulinka

Krásný příběh, Věrulinko. Přejeme hodně zdraví a děkujeme za přízeň, kterou věnujete Ženě-in

 

Reklama