Zdravím a přeji krásný den. No aby Věrulinka něco nenapsala, že?

Radu a recept, jako takový nemám žádný, bohužel, ale ráda si nějaký od vás ženy-in napíši. Moje rada, žít naplno, seč to jde. Když se mi něco přihodilo a že toho nebylo málo, rychle se umět zvednout ode dna a jít do předu. Nezůstávat v problémech, ne si je připouštět než je zdrávo.Zbytečně se neříká,,čím víc se s ho*nem, mažeš, tím více smrdí". Je to svatá pravda, chce to mít v sobě, což asi každá nemáme, ale jde se to naučit, čelit věcem, postavit se jim, vzepřít se, i když není o koho, sama o sebe.Díky tomu a mojí vitalitě jsem se vždy uměla odrazit ode dna a vždy se mi to vyplatilo.

Co se týče nějakého zdravého stravování, nikdy jsem se toho nedržela, ráda jím a všechno, ale chce to pravidelně 5x denně. Hodně piji čistou vodu, momentálně studniční, máme opravdu dobrou vodu a alkohol, si dopřeji denně panáčka slivovice, již pěknou řádku let. Doporučili nám oběma s manželem lékaři po mozkové mrtvici, roztahuje cévy a ředí krev, aby se opět neudělala krevní sraženina. Slivovice je lék, nad léky.

Práce ještě nikomu neublížila, naopak, je to ten nejzdravější pohyb na klouby, páteř, ne se přetěžovat, ale prací si i plno špatných myšlenek vyháním z hlavy, když se přiblíží, jako že je jich hodně, díky mému věku. Vždy si něco najdu, třeba gruntuju a zjistím, jak je mi zase krásně, myšlenky jsou pryč, protože právě myšlenky, navozují deprese a těch se bojím, jsou zrádný.

Všem vám přeji i při sebe větších problémech, rychlé zvednutí a odpoutání od nich.Ale je to zároveň tak trochu řehole, jsem na sebe tvrdá, buď te také ženy-in, vyplácí se to.

Zdraví Věrulinka

Text nebyl redakcí upraven.

Piště nám svoje rady, tipy a triky pro dlouhý život na e-mailovou adresu:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama