Zdravím a přeji krásný den. Na bacily jak již píšete různé rady, máme v podstatě stejný-cibule, med, citron a já přidávám slivovičku-lék nad léky a na všechno.

Ale co mi hodně pomáhá, když mi bolí v krku? Jím kyselé ryby, matesy- nevěřily by jste děvčata, jak to stáhne bolest v krku. Na jídlo není ani pomyšlení a chuť, ale ryby v tomto podání mi přijdou k chuti o to více, vím že mi pomůžou na bolest v krku. Další den si dám silný slepičí vývar a samozřejmě zábaly na krk nesmí chybět, hlavně na noc.

Rýma? Léčená trvá 7 dní, neléčená také, bohužel. Všechny druhy reklamních kapek do nosu, který se pohybují kolem 100.-Kč, zbytečný výdaj. Hrnec s vařící vodou- do ní nalít trochu Alpy, prostěradlo přes hlavu a inhalovat, nejlepší lék na rýmu.

A šupky do postele a vypotit se grogem ze slivovice, během 3-4 dní jsem fit a to víc prosedím u PC, zabalená v dece, než v posteli, nevydržím ležet. Přeji všem jaro bez bacilů.

Zdraví Věrulinka

Text nebyl redakcí upraven.

Máte svůj vlastní recept proti bacilům? Podělte se o něj! Spoléháte na bylinky? Nebo se raději léčíte panákem domácí pálenky? Řídíte se babskými radami? A které to jsou? Dáváte si cibulový sirup s medem nebo vydatný slepičí vývar? Napište nám, jak si léčíte chřipku a nachlazení. Své recepty posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama