Zdravím a přeji krásný den.

Dnešní téma mě nutí se zamyslet nad ním a docházím k názoru, že každý máme nějakého strážného anděla. Kdyby nás nehlídal, dávno jsem byla po smrti.

V 16 letech jsem vběhla do silnice a přímo pod auto. Z vyprávění kamarádky, která šla se mnou, ale na rozdíl ode mne,nebyla tak zbrklá jako já, vím že jsem zůstala ležet na zemi, krev z obličeje prý tekla silně a všichni přihlížející říkali,, a má to za sebou" včetně jí. Zmohla se jenom na usedavý pláč a přemýšlela, kdo že to řekne mým rodičům. V tom jsem si sedla, ona vyskočila, objala mi a říkala,, ty žiješ?" Již přijížděla sanitka, já jsem si dokonce stoupla, s tím, že to nic není a chtěla jsem odejít, ovšem v ten moment, jsem se složila znovu na zem bolestí nohy, kterou jsem měla na dvakrát zlomenou, jak v nemocnici ukázal RTG.

Sanitka mi odvezla do nemocnice a kamarádka šla k nám domů říci, co se stalo. Rodiče přišli do nemocnice, já byla již ošetřena, ale lékaři čekali na jejich podpis, aby mi mohli zašít v obličeji rány, který jsem měla plný kostiček skel z předního skla, které jsem rozbila hlavou. Záda mi nechali šít, měla jsem ty sklíčka všude, ano do dnes mám jizvy, ale tam nejsou vidět.

Rodiče zakázali šití, nebylo to zase až tak hluboké, s tím, že bych měla veliké jizvy v obličeji, že se mi zahojí samy. Ano měli pravdu, nikdo by neřekl, co jsem měla v obličeji, během 3 let se jizvy ztratily úplně. Nohu mi dali do sádry celou a po týdnu jsem šla z nemocnice domů.

Od této události se bojím přecházet silnici, zůstalo mi to dodnes a jak slyším brzdy auta, mám to vše před sebou, jako film. Raději se rozhlédnu 3x, než přejdu na druhý chodník.Ani se nespoléhám na nový zákon, že musí auta dát přednost, kolik dětí a lidí to již odneslo, ach jo.

A že nade mnou stál anděl strážný, to je jistý a jak jsem již psala v předchozích příspěvcích, stál u mně vždy a již musím říkat, dokonce několikrát.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Nemám takovou nepříjemnou zkušenost jako vy, ale okolo silnic, tam musí být ostražitých andělů opravdu hodně!

Kdo nebo co je vaším andělem strážným? Věříte v jeho existenci, setkali jste se s ním?

Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky!

Nejhezčí příspěvek odměníme andělskou vůni Divine Sensual od Oriflame.

redakce@zena-in.cz

Reklama