Zdravím a přeji krásný den.
Musím se smát, pod pojmem rodinný generál, zavání to trochu vojenským životem, což asi není moc příjemný.Jo a ještě učitelským taky, tam jsou taky rozdávány povely. Ale ne nebudu nic vyvyšovat, nebo ponižovat, v každé rodině je něco a někdo, kdo tomu velí. U nás? Jejda, manžel si myslí, že velí, tedy pokouší se o to seč to jde, no ale....
To bych nebyla ženská, abych neměla nějakou tu lest. Oni chlapi si myslí že nad ně není, jedno je jistý, my ženský měly, máme budeme mít navrch, tvrdím já.

Ale ano, stává se a často, ne nesouhlasím s manželem, on nesouhlasí se mnou. Nechám to odležet, neuplyne ani týden a už manžel přijde s návrhem, ale on je to můj návrh, jenom pár slov pozmění.Chce se mi strašně smát, ale zachovám dekórum a odsouhlasím a prohlásím, no já věděla, že ty na něco přijdeš. Než se hádat, raději nechám odležet a stejně většinou dojde na moje slova, na můj návrh.Je pravda, ráda řeším věci hned, ne to u nás prostě nejde, takže kdo je vlastně u nás doma generál? Asi manžel? No nazdar, to jsem dopadla.

Ne, nepochopím chlapský myšlení a čím jsem starší, chlapi mi přidají dětinštější.Pravda, říká se, chlapi jsou věčnými dětmi, tedy ten můj zcela určitě.
Zdraví Věrulinka

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


  • Kdo je u vás v rodině hlavou rodiny, generálem?
  • Nechává rozhodovat někdy i ostatní, nebo volí autoritativní přístup ke všemu?
  • Jak to bylo u vás v rodině?
  • Znáte případy, kdy rodině velí dítě?
  • Jste tím generálem právě vy?
  • Dokáže/dokážete v něčem ustoupit?

Pište nám své příběhy a zkušenosti na redakce@zena-in.cz

předmět: Generál

Jeden z příspěvků odměním voňavou cenou. A když už tu máme takovéto téma, dám vám vybrat. Budete si přát dárek pro sebe či tchyni, nebo pro svého partnera, manžela, otce, syna?

Vyberte si...

Dámská svěží toaletní voda Windscape, nebo pánská vůně 60's mod.

vonavky

Reklama