Čtenářka s nickem Věrulinka nemůže mluvit jen o jednom hrnečku. Má jich několik a ke každému se váže nějaká vzpomínka. Většinou všechny dostala darem, ale ten, který si koupila sama, prý s ní tráví čas u PC a se ženou-in

Zdravím a přeji krásný den všem na ženě -in. Oblíbený hrníček? Kdepak, musím použít množné číslo-hrníčky. Každý hrníček má nějakou vzpomínku, ale vždy pěknou. Posílám foto mých nejoblíbenějších hrníčků, o které se bojím, abych je nerozbila.

hrnky

Jak už to bývá, pár mi jich skončilo ve tvaru střepů. Že bych je oplakala, to ne, ale vždy jsem smutná, protože mají svůj příběh. Většinou jsem hrníčky dostala od rodiny, nebo známých k narozeninám, nebo svátku. Jeden jediný hrnek jsem si koupila sama a to přímo účelově k počítači. Uviděla jsem ho a musel být můj. Mám ho už asi čtyři roky a každičký den se mnou tráví ranní chvíle u PC a ženou-in.

hrnky

Právě jsem dopila kávu a uklidila na své místo. Ne tam kde je focený, ale v kuchyňské lince.Na focení jsem ho schválně dala do sekretáře mezi hrnky, které miluji a beru pouze pro návštěvy.

hrnky

Oblíbený hrnek na kávu mám i u sousedky a ona u mne též. Jenom mě mrzí, že mám malou kuch.linku, na půdě je veliká krabice krásných hrníčků na kávu. A jako když se našly, darovala jsem kamarádovi sadu, kterému se při malování rozbily. Nejen hrníčky na kávu, ale i talíře, mám zásobu ještě ve čtyřech sadách. K čemu, nevím, ale chleba nejí, říká se a půda toho schová hodně.

Zdraví Věrulinka

To máte tedy požehnanou sbírku. Předpokládám, že ten ranní k PC je na první fotce uprostřed

A co vy, milé ženy-in? Také jste hrnečková sběratelka? Máte jich doma také hodně, nebo používáte nejraději jen jeden? Napíšete nám o něm? Proč je vám nejmilejší? Pošlete nám jeho foto?

Budu se těšit na adrese: redakce @zena-in.cz

Reklama