Zdravím a přeji krásný den všem na ž-in.

Zamyslela jsem se a spočítala, kolikrát jsem zařizovala byt za svůj dosavadní život, došla jsem k číslu 4x.Možná se mě to zdá hodně často, ale když si vezmu v potaz, že někdo prožije celý svůj život v jednom bytě, tak mu tiše závidím a číslo 4, je pro mě opravdu veliký.Samotný stěhování je nepříjemný, ale zase na druhou stranu jsem se vždycky vyřádila a vylepšovala si nový byt k lepšímu, bavilo mě to.

Ale napíši jedno stěhování. Ve druhém manželství jsem měla tři děti a bydleli jsme v 1+1, což bylo šílený.Dvě děti do školy a mimino, no překáželi jsme jeden druhému, občas jsem se smála, že se budeme chodit točit na chodbu.

Konečně jsme dostali 3+1, sice v paneláku, ale radost byla veliká.Ex si vzal půjčku 50 000.- , já sháněla nábytek a zařizovala byteček. V tu dobu nebylo zrovna jednoduchý něco sehnat, dneska je všude nábytku plno a výběr veliký.Sjezdila jsem celou Prahu, týden uběhl a já nic nesehnala, co by se mě líbilo.Jela jsem na druhý konec Prahy a ejhle, konečně jsem koupila stěnu do obýváku, která se mě líbila..

Přijedu domů a potkám sousedku, bydlela naproti mě, tak jí vyprávím týdenní anabázi, kterou jsem měla za sebou na chodbě.

Ona mi říká, pojďte na kafe, šla jsem ráda, konečně si popovídám se sousedkou a odpočinek jsem přivítala ráda. Jak už to bývá, ukázala mě zařízení bytu.Když jsme přišly do obýváku, začala jsem se smát, Chudák byla ze mně asi vyděšená, ne asi, ale určitě, čemu že se směji. Ano, já koupila jednu a tu samou obývací stěnu a v tý samé barvě, jakou měla doma ona.

Zasmála se i ona, když jsem jí vysvětlila, proč se směji. Vzájemně jsme se od toho dne navštěvovaly a u kávy v obýváku jsme měly pocit, že jsme u sebe doma.

Minulý týden byla s manželem se u nás podívat, tak jsme na to zavzpomínaly, ono je již 25 let nazad.

Vloni jsme zařizovali s manželem domeček, tak doufám, že už naposledy. I když vylepšovat, je stále co, nápadů je plno. Já odmítám, končím se zařizováním, za svůj život jsem si toho užila dostatečně.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Vůbec se vám nedivím, že už máte toho zařizování dost. Ale když je teď domeček, tak už vám snad žádné stěhování a zařizování nehrozí, ne? :)


Dnešním tématem dne je Zařizování vašeho bytu či domu.

  • Dělalo vám zařizování nového bytu radost?
  • Kolikrát už jste byt či dům zařizovaly?
  • Jak zařizování probíhalo?
  • Co byl pro vás největší problém?
  • Pomáhal vám při tom někdo?
  • Zařizovaly jste bydlení s partnerem?
  • Docházelo k nějakým sporům či hádkám kvůli odlišnému vkusu a představám?
  • Mluvili vám do toho rodiče?
  • Co byste dnes udělaly v bytě/domě jinak?
  • Máte-li nějaké fotografie k tématu, pošlete je...

Pište mi na redakce@zena-in.cz

heslo: zařizování

Výherce se může těšit na 7denní omlazující péči od Avonu.

vyhra

Reklama