Zdravím a přeji krásný den všem. Facebook, ne nechci, je mi přímo odporný, sice každý o něm mluví v superlativech, ale proč, jsem nepochopila, já tam nic nenašla, co by mě oslovilo.

Ano jsem zaregistrovaná, ráda, nerada. Kamarádka dala na Facebook fotky, abych je také mohla shlédnout, no což, tak se zaregistruji, alespoň konečně poznám, o čem nejen moje dcera neustále mluví, ale všichni známí.

Po zaregistrování snad ani ne 5 minut, už tam byl, dá se říci klučina, který si se mnou chtěl psát. Ihned jsem dala zákaz, nejen že ho neznám podle fotky, ale že si vybere starou babu, mě jaksi šokovalo.

Fotky kamarádky jsem si prohlédla a říkám si, a co dál? Je to tu nepřehledný, prostě mě celý věhlasný Facebook silně zklamal. Několikrát jsem tam vlezla, ba i s některými známými něco napsala na zeď, úžasný slovo a tím jsem skončila, už tam nejdu, škoda času.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Ono je to možná pro někoho skutečně přínosem a pro jiného ztrátou času. Když tak nad tím přemýšlím, možná je to nejen o povaze, ale také o zaměření a tom, jak je člověk diponovaný energeticky. Hlavní je, že si ještě stále umíme najít něco, co nás učiní spokojenými. Pro mě to facebook rovněž není, ale rozhodně chápu i ty, kteří v rozumné míře využijí to pozitivní z něho, pokud to najdou. Pěkný den. Míša.

Facebook a jiné sociální sítě. To je téma pro dnešní den a námět pro vaše příspěvky. Pište o tom, co vám osobně tento model 21.století přináší a jak se k němu stavíte.

Odesílejte své názory na redakce@zena-in.cz.

Dnes si autor jednoho z vylosovaných čtenářských příspěvků vyslouží dárek od firmy Goldwell.

Reklama