Zdravím a přeji krásný den.
Vladana mi připomněla jednu piatiku u strejdy, kam jsme jezdívali celá parta.Slavilo se ve velkém i když nebylo co slavit, už jenom to, že máme volno a jsme u strejdy na vesnici, byl důvod.
Při jedné takové veliké oslavě, najednou slyšíme, jak se rozjíždí jedno z aut.Koukáme kolem sebe, kdo že to v tom stavu odjel.Chyběla kamarádka a kamarád. vyběhli jsme ven, ale už byli pryč, jenom za nimi zůstal zvuk motoru. No píšu jedno z aut, byl to Trabant, čemuž se dneska ani auto neříká, že?
Čas plynul, oni nikde, chodili jsme se dívat k silnici, zda je neuslyšíme, byla noc, všude ticho, oni bůhví kde. Strach s námi pracoval, řekla bych, že jsme všichni vystřízlivěli a jenom nadávali, jak je nezodpovědný chlap. Kam vlastně jeli, jsme nechápali.
V našem rozjímaní a strachu o ně, hlavně aby se jim nic nestalo, vběhla kamarádka do domku, pohled na ní byl strašný, samá krev.
Dostat z ní, co se stalo, bylo nad lidský výkon.
Jsme jí omyli, na štětstí bylo více krve než to vypadalo, byly to malé ranky od skla.
Konečně po několikátém ptaní, nám řekla, že se s autem v zatáčce převrátili. Ale kde je kamarád, který řídil, já nevím, utekl do lesa.
Kluci okamžitě běželi, bylo to vlastně kousek do domku, hledat kamaráda, který se mezitím vrátil k autu- ne už k autu, ale ke šrotu.Nebyl schopen ani mluvit, proč utíkal nevěděl, byl v šoku.
Jediný štěstí, že byli oba dva v pořádku, jenom jeho ráno kluci vezli do nemocnice, měl zlomenou ruku.Další likvidovali auto, vrak, odtáhli ho na dvůr a přikryli plachtou.Co jsem jim oběma a nejen já, všichni, co jsme jim dali jmen, to se nedá ani napsat, výrazy jak se patří, ale byli jsme všichni rádi, že to dopadlo, při všem neštěstí dobře. No blbci, oni se prý jeli jenom projet, později jsme se dozvěděli.
Uběhl asi měsíc a byla jsem u strejdy s dětmi na dovolené, když si pro auto přijeli z odtahovky.
Kde máte auto, jdu sundavám plachtu, no chlapík stál a povídá,, prosím vás, kolik bylo mrtvých?"
Nechtěl věřit, že žádný, auto bylo poloviční výšky, pohled hrozný, doslova jsme si mohli dělat trsátka na kytary. Od této události, jsme přijeli a strejda všem odebral klíče od aut, aby zase někdo neměl opilecký nápad, jet se projet.
Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Tak to byl další odstrašující příběh výletu pod vlivem alkoholu....dnešní téma uzavíráme tedy ne moc zvesela. Ale já doufám a taktéž vám všem přeji, aby těch veselých oslav byla většina, i když si třeba závěr nebudete moc pamatovat. Když se ráno probudíte s "pouhou" kocovinou, máte zase co oslavovat! :)

A kdo vyhrál cenu dnešního tématu? Abych řekla pravdu, nejbližší mi byl příběh Januše.

Gratulujeme, posíláme hezké tvořítko na led pro další veselou oslavu!


Zítřek strávíte den ve společnosti Míši! Připravila si pro vás téma

  • karty, kouzla, veštby, věštkyně a vy

Dnes a zítra by byla Míša ráda, kdybyste se ve svých příspěvcích, které píšete pravidelně na redakce@zena-in.cz, rozvzpomněli, kdy jste naposledy byli na výkladu karet, klidně i u koho, jak jste byli spokojeni a hlavně, jestli se vize kartářky vyplnila, případně jestli vám to pomohlo.


Kdo se zatím nedopátral správné odpovědi v soutěži Poznejte známou osobnost, prozradíme ještě, že v roce 2001 obsadila tato žena 14. místo na 6. mistrovství světa ve wu-šu! Je jí 51 let. Už víte?

Reklama