Zdravím a přeji krásný den všem.

Simonko, dneska máte poslední den s námi a téma je opravdu zajímavé a v mém případě dvojnásob.

První manželství skončilo rozvodem a samozřejmě jsem se nechala ukecat a vzali jsme se znovu.Věřila jsem že se ex polepšil, měli jsme spolu dvě děti, proč ne, prostě jsem mu naletěla na jeho sliby.Jak jsem se spletla, následoval druhý rozvod.Zařekla jsem se, ne nikdy v životě bych takovou blbost neudělala, on rozbitý a lepený hrnek stejně nedrží a je to tak.

Druhé manželství- NE nikdy bych tu blbinu neudělala, důvody nemá ani cenu uvádět, jsem ráda, že je vše dávno za mnou.

Ovšem můj nynější manžel, který má své chyby a ne malé, kdo je nemá, mám je také, asi bych se nejen nerozváděla, a kdyby náhodou ano, vzala bych si ho znovu a ráda. Je to chlap na kterého se mohu spolehnout v každém ohledu, vím že mě miluje i když mě to neříká denně, ale skutky hovoří v můj prospěch. Věřte mi milé ženy in, vím o čem mluvím, proč?

Který chlap v dnešní době, když jsem byla v kómatu, by za mně zaplatil v kostele mši svatou, abych se probudila a vrátila se mu domů, asi málo který si myslím. Ano já se vrátila domů a když mi vše vyprávěl kněz, který bydlel v Praze kousek od nás, nevěřila jsem vlastním očím. Manžel mi nic neřekl o tom, o to více jsem byla mile překvapená, ano miluje mě nade vše.

Byl zoufalý, když mu řekla primářka na ARU,, že se diví, že ještě žiji", jak mi později řekl, byl to jeho poslední pokus o můj život. Podařilo se, vrátila jsem domů, ale nechodící a můj manžel, ač byl sám po těžký mozkový mrtvici, nosil mě na WC a doslova a do písmene mi utíral zadek, než jsem se opět dostala do stavu, kdy jsem vše zvládala sama.

ANO, svého manžela bych si vzala znovu a ráda, ale k tomu nedojde, máme jeden druhého a vážíme si jeden druhého i přesto, že se občas pohádáme, ale vždy to jsou jenom maličkosti. A když se udobříme, což je asi tak do dvou hodin, oba se všemu zasmějeme a zase je vše v klídku. Už moje babička říkávala,, není kostelíčka, aby nebylo kázáníčka" a měla pravdu.

Prosím o omluvu, případných chyb, děkuji milé čtenářky a zdraví Věrulinka.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Věrulinko, moc krásně napsané a tvůj manžel musí být skvělý člověk. Gratuluji. Simona

Jak vy hodnotíte svůj vztah? Vzaly byste si svého muže ještě jednou?

e

Tři z vás za dnešní příspěvek dostanou tyto tři ceny. Moc se na ně těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama