Čtenářka Věrulinka nám dnes poslal svůj druhý příspěvek, tentokrát o tom, že jí brzy bude 10 let.

Zdravím a přeji krásný den.

Vrátím se k odchodu z nemocnice po ARU.Již jsem psala prve, vrátila jsem se 25.7.2002 domů.Nebudu znovu vypisovat peripetie, který jsem prožila, ale jeden krásný den a to při oslavě mých narozenin následně.Byl to únor/14/ 2003.Bylo mi 53 let, ale díky tomu, že jsem hrobníkovi utekla z lopaty, bylo mi vlastně7 měsíců, tak to pojali moji kamarádi a kamarádky v Praze.
Takže mimo květin a různých dárků, byly mezi nimi i dárky pro mimina.Chrastítka, dudlíky a podobný blbinky, jenom jsem se divila (což jsem při oslavě prohlásila), že jsem nedostala nočník.
Přívaly smíchu nekončily a všechny mrzelo, že to nikoho nenapadlo.Jsem tomu ráda, věřím, že by do nočníků vložili něco v podobě......
Oslava byla jak se patří, všichni byly patřičně alkoholem unavený, mimo mě, já brala mnoho prášků a alkohol jsem na ně nesměla pít.Takže pouze přípitek šampíčka a zbývaly mi džusy a který jsem prostřídala cocacolou. Dlouho od této oslavy, jsem nemohla tyto dva nápoje, ani vidět.
Jak jsem psala již dnes v minulém článku, už se moc těším na oslavu, bude mi vlastně 10 let, to jde, že?Ale že bych je brala, to bych lhala, raději si ponechám tu nastávající 62.

Ještě jednou zdraví Věrulinka
Tento text nebyl redakčně upraven


Děkuji Vám Věrulinko a gratuluju k těm druhým narozeninám.

Dnes máme téma dne:

Historky z oslav našich kulatin. AŤ už vám je 20, nebo 60. Jistě nějakou veselou máte. Neleňte a napište mi ji do mailu.

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním květinou, doručenou až na místo vámi určené.