Blogerka Veru Harnol má talent na spoustu věcí. Vyrábění a dekorování je jednou z nich. Zkuste si podle jejího návodu vyrobit krásný podzimní věnec, který můžete pověsit na vchodové dveře či jím vyzdobit jídelní stůl.

Venku máme oficiálně krásný podzim! Dnes byla tedy taková zima, že jsme vytáhli zimní bundy. Mě osobně podzim baví (nesmí ale týden v kuse pršet). Krásnou podzimní atmosféru máme i u nás doma, opět vás zvu na malé nahlédnutí k nám.

sipky

Všechny dekorace jsou nasbírané na naší zahradě a v okolí našeho domečku. Nejvíc se mi libí, že jsem do dekorací nemusela investovat jedinou korunu, což ocenil i můj muž ;-) Dnes jsem narychlo během spinkání Lukáška vytvořila věnec na vchodové dveře, návod najdete úplně dole v článku. A mám pro vás připravený další snadný návod s podzimní tématikou, je na co se těšit. Bodláky mi natrhal můj muž, bylo mi ho líto, jsou plné trnů :-( ale vypadají skvěle. Jen malá rada, vše nechte třeba přes noc někde v garáži nebo na chodbě. Ze všeho lezou broučci, pavouci, housenky :-D Dost bylo řečí, pojďme nahlédnout dovnitř...

deko

Věnec na dveře/na stůl

Na věnec budete potřebovat - tavnou pistoli, náplně do tavné pistole, věnec, šišky, žaludy, kaštany, ořechy, lískáče, šípky, atd. Nechejte pořádně rozehřát tavnou pistoli. Já začínám lepit od středu věnce.

jak na věnec

Vše lepím náhodně, nemám v tom žádný systém - žádné pravidlo. Lepidlem nešetřím, dost často se u nás dveřmi práská, tak ať to drží :-D Nakonec jsem přidělala šňůrku a dala věnec na dveře...

venec

Snad se vám u nás líbilo... Budu se těšit na vaše názory, komentáře, reakce. Moc by mě potěšily vaše fotografie, jak to vypadá u vás doma. Máte například vydlabanou dýni? My ano, ale jelikož se mi moc nepovedla, tak ji ani neprezentuji :-D Mějte se krásně, užívejte podzimu, Veru.

Další fotografie najdete na blogu VERU HARNOL.

Čtěte také:

Reklama