lus1.jpgMýdla Lush jdou o krok dál. Místo, aby ničila všechny typy bakterií včetně těch prospěšných, pomáhají udržovat na pokožce mikrobiální rovnováhu.

To zní o moc šetrněji a lákavěji, že? Pojďme se podívat na ta nejprodávanější mýdla Lush u nás. Produkty jsou k dostání v kamenných obchodech Lushonline a Wolt

l1.jpgOutback Mate mýdlo
175 Kč/ks

Užijte si dokonalé osvěžení s očistnými silicemi z máty peprné a eukalyptu. Napěňte v proudu tekoucí vody, namydlete se, nechte se probudit oživující silicí z citronové trávy a opláchněte.

l2.jpgKarma mýdlo
185 Kč/ks

Toto exotické mýdlo vám vyčistí hlavu a zanechá vás na obláčku vůní silic z jedle, lavandinu a brazilských pomerančů. Namydlete se, opláchněte a nalaďte se na pozitivní vibrace.

l3.jpgHoney I Wash The Kids mýdlo
140 Kč/ks

Karamelem provoněné mydlinky se spoustou hydratačního medu zanechají pokožku hebkou a zklidněnou. Napěňte pod tekoucí vodou, umyjte se, opláchněte.

l4.jpgSea Vegetable mýdlo
175 Kč/ks

Čeká vás osvěžující očista s exfoliační solí, zjemňující mořskou řasou arame a povzbuzujícími tóny silic z limet a citronů. Stačí namočit, namydlit, umýt, opláchnout.

l5.jpgNOVINKA! Rhubarb And Custard Soap and Dish Set
750 Kč/ ks

Dáreček ukrývá sladce ovocné mýdlo a k tomu unikátní mističku na jeho uložení. Jak použít:

  • Mýdlo: Namočte a vytvořte mydlinky, umyjte se, opláchněte
  • Miska na mýdlo: Unikátní mýdlenka je ze 79 % tvořena recyklovaným jílem, který je získávaný z odpadové vody vznikající při výrobě dřezů, toaletních mís nebo dlaždiček. Dejte si ji na umyvadlo, ať máte své mýdlo stále po ruce.

l6.jpgSleepy mýdlo na tělo i ruce
185 Kč / 100g

Ikonická vůně Sleepy překypující sladkou konejšivou levandulí s tonkou a krémové mydlinky z ovesného mléka se spojily, aby vás umyly, uklidnily a uvolnily. Namydlete se, opláchněte, relaxujte.

„Lush doporučuje mytí rukou mýdlem a vodou proto, že mýdlo plní dvě funkce – uvolňuje a smývá nečistoty, bakterie, kvasinky, plísně a viry a vytváří dočasné nehostinné alkalické prostředí, ve kterém ani bakterie ani viry nejsou životaschopné. Přirozená kyselost se pak postupně navrací, stejně jako miliony nepatogenních organizmů, které na pokožce žijí. 
Nevyrábíme tekutá mýdla, protože to nejsou mýdla, ale vlastně tekuté saponáty, které nejsou zásadité a také musí obsahovat konzervanty. To mýdla díky zásaditosti nemusí (nicméně místo, kde mýdlo uchováváte musí být suché a čisté). Tekutá mýdla navíc vyžadují plastové lahve, jejichž víčka s pumpičkami ani nemohou být recyklována.“
Říká spoluzakladatel Lush Mark Constantine

Další produkty z této řady najdete ZDE
6079611520e0cobrazek.png

Reklama