Obecně jsou ženy citlivější, a tak je nezdary při početí, první ale i ty dlouhodobé, velmi stresují. Společnost Verra Science s.r.o. proto jako první uvádí na trh veganský komplex Verra, který je plný vitamínů a minerálů vhodných právě na podporu plodnosti a pro příjem živin během těhotenství.

Mít děti je hlavním životním cílem mnoha rodin a párů, ale ne každý má to štěstí a podaří se mu dítě počít na první pokus nebo během krátké doby. Stále častěji se společnost potýká se zádrhelem psychickým, věkovým a mnohdy je na příčině i nedostatek potřebných minerálů a živin, které by ženskému tělu pomohly přirozeně počít. Právě živiny hrají klíčovou roli při oplození a při vývoji plodu. Právě tuhle skutečnost se rozhodla změnit společnost Verra, která vyvinula produkt, který plodnost podpoří a díky potřebným živinám s nejvyšší vstřebatelností zajistí jejich dostatečný přísun během celého těhotenství
.

Verra Komplex, MOC 790 Kč

„Vystudovala jsem biotechnologii léčiv na VŠCHT a pro své okolí jsem často byla a jsem přímým zdrojem informací z hlediska složení produktů (potravin, doplňků stravy, léků, apod.). Na otázku, který doplněk stravy bych jim doporučila na podporu přirozené početí, jsem nebyla schopná odpovědět, jelikož jsem nenašla žádný produkt, o kterém bych z hlediska kvality byla přesvědčená. Tím, že chci být jednou také maminka, rozhodla jsem se začít pracovat na svém produktu, který budu moci jednou užívat jak já, tak i všechny ženy, které sebe a svůj organismus na příchod miminka chtějí připravit,“ říká Veronika Holomková, jednatelka společnosti Verra Science s.r.o.

„A tak jsem si začala plnit sen a vyvinula doplňky stravy, které jsou zaměřeny na podporu plodnosti a pro příjem živin během těhotenství. Páry často hledají příčinu neplodnosti až po delší době a já bych jim ráda tento čas ušetřila. Dalším mým cílem je propojit společnost Verra s odborníky a řešit neplodnost u žen z psychosomatického hlediska, nikoliv fyzického. Chtěla jsem docílit produktu veganské kvality, protože právě ženám vegankám často chybí mnoho živin pro početí a zdárný růst dítěte. A to se mi podařilo,“ dodává Veronika Holomková.

Verra Komplex je veganský produkt, který obsahuje vitamíny a minerály s tou nejvyšší možnou vstřebatelností a čistotou. Většina dostupných produktů na podporu početí obsahuje anorganické formy vitaminů, což organismus téměř nevstřebá a ženy tak živiny za pár hodin z těla vyloučí. Součástí Verra Komplexu jsou klíčové živiny pro oplození a pro vývoj plodu – kyselina listová a vitamín B12 v aktivní methylované podobě. Tedy do organismu vstupují bez nutnosti aktivace. Kyselina listová je navíc synergicky podpořená obsahem myoinositolu, který se podílí na vývoji vajíček neboli oogenezi.

Více na VERRA.CZ

Reklama