Chystáte svatbu, svojí, nebo dcery? Nebo se vdát nikdy nechcete, ale zajímá vás, jak probíhaly svatby, které vstoupily do historie?

V neděli 22. ledna na televizi Nova máte poprvé možnost sledovat nový pořad Svatby paní Veroniky. A možná právě on bude impulsem k tomu, říct svému partnerovi „ano“. Součástí pořadu bude totiž i možnost vstoupit do svazku manželského před televizními kamerami.  

 

Veronika Žilková, která bude se svojí dcerou Agátou Hanychovou tento pořad moderovat, nám odpověděla na pár otázek:

 

Mají Svatby paní Veroniky motivovat české páry ke sňatku?
Pořad může motivovat ke svatbě, ale stejně tak může odradit od rozvodu. Mnozí diváci nahlas uslyší z úst rodičů ženicha nebo VIP páru problémy, které je také trápí, a pochopí, že kvůli tomu, že má žena neumí vařit, se nestojí zato se s ní hned rozvádět.

 Proč byly do role moderátorek vybrány matka a dcera?
Jako trenažér. Já jsem ve věku matky nevěsty, tchyně ale i nevěsty. Agáta pouze ve věku nevěsty. Funguje jako jakýsi test věrnosti pro ženicha.

Jaké slavné české svatby se v pořadu představí?
V neděli 22. ledna se představí manželé Jandovi, a dále je to překvapení.Můžou se vdavekchtiví přihlásit do Vašeho pořadu?
Určitě se mohou hlásit. Hezkých párů jsme už ale měli. Teď bychom raději pár nevšední. Počtem kil nebo počtem svateb či zajímavým povoláním nebo národností.

Televize Nova vybranému páru pouze zprostředkuje obřad za přítomnosti kamer?

Nova svatbu kompletně zařídí, od šatů, kytice, až po veškerou organizaci. Novomanželé dostanou od televize také svatební cestu.

 

Tak co? Zkusíte se přihlásit?

Měla byste odvahu se vdát před zraky skoro celé republiky?

Zavzpomínejte na svoji svatbu. Proč by bylo lepší, aby ji nikdo neviděl? Porvali se příbuzní, nepřivezli vám šaty?

 

Reklama