Veronika je účastnicí našeho redakčního projektu Hubněte s námi s firmou KetoDiet. Minulý článek jsme uveřejnili bohužel bez fotografií: Veronika: Všechny moje obavy byly zbytečné. A nyní pro vás fotky od Veroniky konečně máme. Podívejte se, jak jí to sluší!

Veronika měla problém s technikou a domácím připojením, tak je nezvládla zaslat včas... Nyní k nám fotky dorazily do redakce a my se s vámi chceme o ně podělit.

Veronika

Tento pátek plánujeme setkání se všemi účastnicemi, zeptat se jich jak se mají, nafotit s nimi aktuální snímky a zkontrolovat jejich váhu. Těšíme se na to, všechny uvádějí, jak jim jde krásně váha dolů, takže z toho máme radost.

Veronika zhubla již 10 kg a poslouchá rady odborníka, se kterým je od začátku ve spojení. Říká, že se jí nyní váha zastavila, ale roste jí svalová hmota, takže úbytky tuku nahrazují svaly.

Podívejte se, jak jí to sluší.

Veronika

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz.

Související články:

  • Více o akci najdete TADY
  • Vyhlášení finalistek TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

ketoo

Reklama