Veronika, jež je účastnicí našeho redakčního projektu Hubněte s námi s firmou KetoDiet, odpověděla na několik tematických otázek. Zajímalo nás, čeho se před zahájením programu nejvíce obávala, a jak pokračuje ve svém snažení.

Připomeňme si, že Veronika skutečně výrazně zhubla. A už na fotografiích z počátku dubna vypadala naprosto fantasticky. Na předchozí článek se můžete mrknout zde.

hubnutí

Jaká vidíte na KetoDiet pozitiva?
Nejsem žádný dietář, takže srovnání s ostatními dietami nemám. Jediné, co mě napadá, je fakt, že díky první fázi KetoDiety zhubne snadno a rychle opravdu každý, aniž by se při tom nějak trápil a hladověl. To je podle mě velké plus, mínusem by pro někoho mohla být cena této diety, ale když si upřímně spočítáme, kolik peněz z nás vylákají reklamní triky na zaručené hubnutí, pohled na cenu se změní.

Čeho jste se bála a nakonec zjistila, že úplně zbytečně?
Bála jsem se skutečnosti, že místo kousání různých potravin jen pijete koktejly, ale ten pocit přešel během pár dní. Pak jsem se samozřejmě obávala přechodu z první fáze do druhé, neboť to znamenalo přidání jednoho až dvou běžných jídel. Bála jsem se, aby mě nechytaly zbytečné chutě, aby mě něco nezlákalo atd. Ale teď, na konci druhé fáze, musím konstatovat, že to nebylo až tak obtížné. Mile mě stále překvapuje moje tělo, jak reaguje na celou dietu i na každodenní cvičení. Váha mi už dolů nejde tak prudce, ale díky cvičení se mi mění objemy.

V předchozím příspěvku jsem četla o vašich pohybových aktivitách, změnilo se v tomto směru něco?
Jednou týdně se snažím chodit na aquaerobic, jinak každý den cvičím nějaký workout (Jill, Tiffany, Bob, Shaun) cca 40 min plus 20 min jízda na Orbitreku. Na kolektivní aktivity, na které jsem chodila dřív (spinning, alpinning) jsem se ještě nedostala. Chystám se na běhání během příštího měsíce, ale musím obezřetně a s ohledem na dědičné degenerativní problémy s kolenními chrupavkami.

hubnutí

Děkujeme za odpovědi a držíme Veronice i nadále palce!

Představení všech tří čtenářek

Související články:

  • Více o akci najdete TADY
  • Vyhlášení finalistek TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

ketoo

Reklama