Dech vám vyrazí fotografie, které poslala čtenářka Veronika, s nickem Vroni77, která prošla výběrem našeho redakčního projektu Hubněte s námi s firmou KetoDiet. Podívejte se, jak vypadá poté, co shodila téměř 10 kg, a také na to, co právě jí.

Slovy Veroniky

Dobrý den,
hubnutí pokračuje stále velmi dobře. Momentálně mám dole téměř 10 kg. Už druhý týden mám do stravy zařazené jedno běžné jídlo (vynechané přílohy a sacharidy) a samozřejmě koktejly, polévky a omeletky od KetoDiet. Takže už jsem si pochutnávala na kuřecím mase, rybě, šunce od kosti, tvarohu, sýru apod. Tohoto přechodu jsem se bála, ale vše zatím probíhá na výbornou. Cítím se stále velmi dobře a to psychicky i fyzicky. Snažím se cvičit alespoň 3x týdně.

Posílám fotky mojí osoby a příklad mého jídla. Na talíři jsou dušené fazolky s cuketou a kuřecím masem a sýrem, ochucené koriandrem a  skořicí. Je to nezvyklá, ale velmi chutná kombinace.

jidlooo

Veronika předtím

 

postavvvaa

Veronika nyní

nyni

kkk

S pozdravem a přáním krásných dní Veronika

Související články:

  • Více o akci najdete TADY
  • Vyhlášení finalistek TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

ketoo

Reklama