Nejen, že byla štíhlejší a slušelo jí to, ale stále se smála. Vyzařovalo z ní sebevědomí, byla to najednou jiná Veronika, než ta, kterou si pamatuji z prvního setkání. Bylo vidět, jak jí to prospělo – zhubla a ještě měla radost, jak to hezky zvládla. Mám moc ráda tato setkání po několika týdnech, kdy trvají naše oblíbené projekty s proteinovou dietou. Baví mě ta proměna. Jak díky zhubnutí a vlastní prací sama na sobě se každá z účastnic rozzáří a je plná energie a síly.

Taková je i naše Veronika z Moravy, maminka dvou dětí, která byla jednou z pěti vybraných čtenářek, které s námi celé jaro hubly. Samozřejmě jsem jí vyzpovídala, stejně jako ostatní, jak se nyní cítí a co vzkazuje ostatním, které mají k podobnému rozhodnutí také nakročeno.
5f0ee88257cdbobrazek.png

Veronika Š

  • Věk: 31 let
  • Původní váha: 108 kg
  • Výška: 173 cm
  • Po osmi týdnech s proteinovou dietou zhubla 11 kg

Máte za sebou 8 týdnů s proteinovou dietou, jak jste na tom nyní? Kolik se vám povedlo zhubnout nechtěných kilogramů?
Povedlo se mi zhubnout 11 kg.
5f0ee89489c41obrazek.png

Jak vnímáte změnu své váhy? Jak se vám změnila postava?
5f0ee8a5a9329obrazek.pngMoje oblečení je mnohem volnější a i přítel mi opakovaně tvrdí, že je ta změna opravdu viditelná. Jen já tomu prostě nemůžu uvěřit, že jsem tak rychle zhubla. Ale samozřejmě mám z té změny radost.

Co vás těší?
Mám radost, že jsem si mohla na focení vzít šaty, které jsem 3 roky nemohla nosit.
Našla jsem si brigádu a dojíždím tam na kole. Úplně jsem zapomněla, jak jsem dřív ráda jezdila.

Koupila jste si nové oblečení?
Koupila jsem si krásné krajkové prádlo, předtím jsem nechtěla investovat, protože by to stejně nevypadalo na mně moc dobře, ale nyní je tam opravdu znát pokrok a chci se hlavně líbit sama sobě.

Co na vaše úbytky váhy říká vaše okolí?
5f0ee8d2bcbf9obrazek.pngPřítel mě pořád chválí a já jsem opravdu spokojenější. Dokonce jsem vyšla mezi lidi a našla si brigádu, která mě opravdu baví.

Jste ráda, že vás bylo ve skupince pět a vzájemně jste se podporovaly?  
Tak to rozhodně, vždycky když jsem zhřešila, tak jsem četla, co píšou holky a hned jsem měla sílu pokračovat.

Co byste vzkázaly čtenářkám, které chtějí také hubnout nechtěné kilogramy? Jakou máte zkušenost se proteinovou dietou?
Ještě před začátkem jsem si říkala, zda to nebyla chyba se přihlásit, už jsem nad sebou zlomila hůl, že nemám žádnou vůli. První týden byl náročný, protože jsem byla dříve zvyklá se pořád cpát, když jsem měla stres, ale vydržela jsem a potom to bylo snadné. Kila šla dolů, začala jsem cvičit, dodržovat pitný režim, jezdit na kole a hlavně přemýšlet nad tím, co jím. Když jsem to zvládla, určitě to dají i ostatní. Je to hezký pocit, pozorovat, jak jdou kila dolů. Také je dobré, že díky proteinové dietě netrpím hladem.

Jaké máte plány do budoucna? Na co se chystáte a těšíte? 
Nadále budu pokračovat v dietě, přece jen mám ještě co hubnout. Těším se, až bude teplo, budu chodit v oblečení, které jsem měla schované ve skříni, kdybych náhodou zhubla.

Moc děkujeme Veronice za její příběh a máme radost, jak se proměna hezky povedla.

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.

Naše články:

Reklama