ne1.jpg

„Moje babička byla vyhlášená pediatrička na Praze 4, takže jsem celé dětství trávil u ní v ordinaci nebo ve zdravotnickém prostředí. Doma jsem měl spoustu stříkaček a nejrůznějších nástrojů, strašně mě to bavilo a ve zdravotnictví se cítím pořád moc dobře. Ještě dnes se při jakémkoli zákroku lékařů neustále ptám, co přesně mi dělají. A je jedno, jestli jsem u zubaře nebo mi dělají plastiku vazů, fascinuje mě to,“ prozradil herec a zpěvák Igor Orozovič ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí, kam přišel sestřičkám poděkovat se svou kolegyní Veronikou Khek Kubařovou.

ne2.jpg

Sympatická herečka zase přiznala, že pravidelně omdlévá při odběru krve, a to dokonce i když leží na lůžku. „Sestřičky jsou na mě vždycky strašně hodné a chovají se ke mně často jako k dítěti, abych se uklidnila. Naposledy mě uklidňovaly nejrůznějšími obrázky a motýlky, bylo to moc fajn,“ sdělila s úsměvem Veronika Khek Kubařová a dodala: „Zdravotní sestry velice obdivuji. Mají obrovský výdej energie a je potřeba, aby se jim to někdy vrátilo. Přeji jim, aby nebyly nikdy vyčerpané a vyhořelé, aby se jim energie vracela. Já je vnímám jako anděly.“

ne3.jpg

Veronika s Igorem předali zdravotním sestrám růže, popovídali si s nimi a prozradili i své pracovní plány. „Mám právě za sebou dvě premiéry, a sice představení Každý má svou pravdu v Dejvickém divadle a muzikál Tomáše Kluse Branický zázrak. Ten budeme hrát v divadle Na Fidlovačce a v červenci na Letní scéně Voděrádky. V létě by pak měl jít do kin film Přání k narozeninám, kde hraji i s Igorem Orozovičem,“ řekla Veronika. Sedmatřicetiletý Orozovič má stálé angažmá v Národním divadle, ale hraje i jinde. „Je toho teď strašně moc. Mám moc rád muzikál Lazarus Davida Bowieho a právě zkouším v divadle Kampa muzikál o Martě Kubišové, kde ztvárňuji klavíristu. A jinak jsem rozjel sólovou hudební dráhu. Mám za sebou nový videoklip a chystám pár koncertů,“ dodal Igor Orozovič.

Reklama