Veronice je 39 let, měří 160 cm a na začátku našeho projektu vážila 91 kg.

Veronika se ráda směje, miluje práci na zahradě, kterou bere zároveň jako relax. Má dospívajícího syna, kterému je 19 let a studuje. Má ráda domácí mazlíčky, společnost její rodině dělají dva psi, kříženečka fenka Kazi z útulku a pes Grifonek Brabanský, kterému doma říkají Trabant.
Také má dva mluvící papoušky: Žaka šedého a Amazoňana oranžovokřídlého, oba se jmenují Bertík a říkají vše, nejvíc nadávky, vydávají různé zvuky, štěkají, kašlou, kejchají, smějí se .... „Tak máme doma veselo :-)“, komentuje Veronika svůj „zvěřinec“.

Proč se Veronika přihlásila do naší výzvy?

Nyní vážím přes devadesát kilo, vždy tomu tak ovšem nebývalo, ještě asi před 10 lety, jsem vážila 65 kg. Minulý rok se váha ještě vyhoupla, jelikož jsem si poškodila vazy v koleni při lyžování a chodila jsem dlouho o berlích. Dnes jsem již v plné formě, ale i v plné váze. Mám sedavé zaměstnání, které (samozřejmě) mé váze nijak neprospívá.

Výrobky KetoMix mi nejsou tak cizí. Zkoušela jsem ochutnávací balíček a vím, že jídla se dají celkem chutně připravit, však ale, jejich pořizovací cena je poměrně drahá.

Diet jsem již odzkoušela mnoho, z mládí vzpomínám na tukožroutskou polévku, která se měla jíst snad po dobu týdne a když jí člověk ohřál 3. den, tak už ani neměl chuť k jídlu, díky jejímu typickému zápachu. 

Nejvíce se mi vždy podařilo zhubnout nějakou sázkou s přáteli, ale i tzv. Dukovanovou dietou. Radikální dietu jsem nedržela asi 4-5 let. Pokud by se mi podařilo zhubnout 10-15 kg, budu ráda. Pokud 20- 25kg, tak to se nedá ani slovy popsat - prostě nadšená.

Jsem majitelkou snad největšího šatníku. Mám oblečení od velikosti M, až do velikosti XXL a stále čekám, že do menších velikostí ještě zhubnu. Pokud by se mi to podařilo, veškeré své obří oblečení ráda dobročinně věnuji. S pozdravem hubnutí ZDAR a tukům NAZDAR!

My přejeme Veronice hodně úspěchů!

Koho jsme již představili?

Přečtěte si naše články a těšte se na Jarmilu!

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciálu „Hubneme s KetoMix“ na této stránce.


Naše články:

Reklama