5e298699db280obrazek.png
Malé Dominice jsou tři měsíce a od narození dostává umělé mléko. Ne proto, že by její maminka Veronika nebyla schopná kojit. Naopak, laktaci musela uměle zastavit. Slíbila ale svému partnerovi, že jejich dceru krmit z prsů nebude.

„Když jsme zvažovali, jestli už je na čase stát se rodiči, Petr mi narovinu řekl, že má jednu podmínku. Prý by se nikdy nesmířil s tím, kdybych miminko kojila. Nejdřív mi přišlo, že si dělá legraci, ale ne. Zcela vážně mi oznámil, že se mu dělá vyloženě zle při pohledu na kojící ženu. Přijde mu to nechutné a nikdy by už se mnou pak nemohl nic mít. Přesněji řečeno, prý by se mu moje prsa začala hnusit a vnímal by je jen jako mléčné vaky, ne erotický symbol,“ krčí rameny Veronika, která s jeho podmínkou nakonec souhlasila. Chtěla dítě a zároveň nechtěla přijít o intimní chvíle s manželem.

Po narození dcerky sice zalitovala, že jí nemůže dát mateřské mléko, ale za pár dnů už brala krmení z lahve jako samozřejmost. „Vždyť nejsem jediná máma, která dává dítěti sunar. Domča krásně prospívá a nikdo by nepoznal, čím je krmená. A s manželem nám to v posteli dál klape. Pochybuji, že by se jiná žena rozhodla jinak,“ dodává Veronika.

Čtěte také:

Reklama