V našem magazínu probíhá od začátku února 2012 Věrnostní soutěž o ceny za 100.000 korun a víc. V tomto článku se dozvíte, ze které kategorie vybereme tento měsíc výherkyně 2. až 5. ceny, a také kde si můžete zkontrolovat své aktuální umístění.

věrnostV naší Věrnostní soutěži můžete vyhrát ceny v celkové hodnotě 100.000 korun a víc! Jde o bodovací soutěž, jejíž přesná pravidla najdete na následujícím odkazu...

V únorové části rozdáváme následující finanční odměny...

  • 1. cenu 3.333 korun: Získá jedna ze čtenářek, která se umístí mezi prvními 333 čtenářkami v celkovém bodovém hodnocení.
  • 2. až 5. cenu 1.000 korun: Tisíc korun získá pět čtenářek, které se umístí mezi prvními 333 čtenářkami v bodovém hodnocení jedné kategorie (tedy například body za příspěvky do diskuze či body za otevření nové stránky atd...). Tajemstvím v průběhu soutěže zůstane, o jakou kategorii se jedná - to redakce rozhodne až po skončení únorové části Věrnostní soutěže.

Toto již víte od počátku února. Nyní pro vás máme dobrou zprávu!

Tajemství je odhaleno!

Rozhodli jsme se odtajnit kategorii, ze které vybereme vítězky 2. až 5. ceny, již nyní! Bude to kategorie...

  • Přečtení článku v aktuálním vydání

K tomu, abyste si mohla zkontrolovat, zda se do losování dostanete, vás jistě bude zajímat vaše umístění. I na to jsme mysleli...

ZKONTROLUJTE SI SVÉ AKTUÁLNÍ UMÍSTĚNÍ!

Bodový stav a aktuální umístění zjistíte, když kliknete na následující odkaz...

A nezapomeňte: K účasti je nutné být registrovanou a aktuálně přihlášenou čtenářkou našeho magazínu. Zaregistrovat se můžete ZDE (klikni).

Věrnost magazínu ŽENA-IN.cz se vyplatí!

Reklama