Připravili jsme si pro vás Velkou věrnostní soutěž, milé čtenářky, její první část proběhne letos v únoru. Hrajte a získejte podíl na celkovém finančním balíku, který bude mít hodnotu přes 100.000 korun!

peníze

Pro letošní rok jsme si pro vás připravili věrnostní soutěž. Rozhodli jsme se totiž odměnit stálé čtenářky magazínu. Soutěžit budeme celý rok a v průběhu soutěže bude rozdáno mezi čtenářky více než 100.000 korun. Nemusíte ale soutěžit celoročně - šanci na pěkné peníze budete mít každý měsíc!

Čtvrtá část: květen

2. až 31. května 2012 hrajeme počtvrté. Soutěž probíhá jako klasická bodovací hra, kdy za každou aktivitu v magazínu získáváte 1 bod (například otevření nové stránky, přečtení článku, přidání příspěvku do diskuze, nahrání fotografie a další...).

O co hrejeme v květnu?

V květnu rozdáme ceny v hodnotě 10.666 korun! Jak? Podle následujícího klíče...

  • 1. cenu 6.666 korun: Získá jedna ze čtenářek, která se umístí mezi prvními 333 čtenářkami v celkovém bodovém hodnocení.
  • 2. až 4. cenu (2. cena = 2.000 korun, 3. a 4. cena = 1.000 korun): Tyto ceny získají čtenářky, které se umístí mezi prvními 222 čtenářkami v bodovém hodnocení jedné kategorie (tedy například body za příspěvky do diskuze či body za otevření nové stránky atd...). Tajemstvím v průběhu soutěže zůstane, o jakou kategorii se jedná - to redakce rozhodne až po skončení květnové části Věrnostní soutěže.

Přesná pravidla květnové části Věrnostní soutěže najdete, když kliknete na následující odkaz...

K účasti je nutné být registrovanou a aktuálně přihlášenou čtenářkou našeho magazínu. Zaregistrovat se můžete ZDE (klikni).

Kytičky

Podobné soutěže hrajeme letos každý měsíc. Speciálním bonusem je získávání kytiček, které se budou zobrazovat v diskuzích pod ikonkou vašeho profilu (pokud ikonu nemáte, tak místo ní). Kytičku získají všechny čtenářky, které se v jednotlivých měsíčních soutěžích umístí mezi prvními 1.000 v celkovém bodování. Další kytičku budete moci získat zase v dalším měsíci, jejich celkový počet tedy bude 10 (v prosinci už kytičku získat nelze).

Proč sbírat kytičky?

Kromě zvýraznění v diskuzích budou čtenářky s určitým počtem kytiček mít i šanci na speciální výhru. Jakou? Zatím vám to neprozradíme, ale věřte, že počet kytiček bude mít velký vliv na jednu z opravdu lákavých cen ve Velké vánoční soutěži 2012, kterou celá letošní Věrnostní soutěž vyvrcholí.

Věrnost našemu magazínu se vyplatí!

ZKONTROLUJTE SI SVÉ AKTUÁLNÍ UMÍSTĚNÍ!

Bdový stav a aktuální umístění zjistíte, když kliknete na následující odkaz...

Reklama