Hrajete naši věrnostní soutěž? Pokud ano, jistě víte, že 2. až 4. cena v květnové části bude losována z tajné kategorie. Rozhodli jsme se toto tajemství odhalit...

věrnostJste soutěživá a ráda vyhráváte pěkné finanční odměny? Pokud ano, jistě jste si již všimla naší Věrnostní soutěže, ve které můžete vyhrát ceny v celkové hodnotě 100.000 korun i víc! Jde o bodovací soutěž, jejíž přesná pravidla najdete na následujícím odkazu...

Vyhlašování průběžných výsledků a výher probíhá každý měsíc a nejinak je tomu i v květnu.

O co hrejeme v květnu?

V květnu rozdáme ceny v hodnotě 10.666 korun! Jak? Podle následujícího klíče...

  • 1. cenu 6.666 korun: Získá jedna ze čtenářek, která se umístí mezi prvními 333 čtenářkami v celkovém bodovém hodnocení.
  • 2. až 4. cenu (2. cena = 2.000 korun, 3. a 4. cena = 1.000 korun): Tyto ceny získají čtenářky, které se umístí mezi prvními 222 čtenářkami v bodovém hodnocení jedné kategorie (tedy například body za příspěvky do diskuze či body za otevření nové stránky atd...).

Doposud bylo tajemstvím, ze které kategorie budeme 2. až 4. cenu losovat. Původně jsme chtěli toto tajemství udržet po celou dobu květnové části, ale nakonec jsme se rozhodli, že vám ho vyzradíme již nyní, abyste měly větší šanci nasbírat potřebné bodíky. Tak tedy, o jakou kategorii se jedná?

Tajemství je odhaleno!

Losovat budeme z kategorie...

  • ... otevření stránky.
Reklama