Valentýnský Věrnostní klub spojený s tématikou lásky je ve finále. Proto nás čeká vyhodnocení těch nejatraktivnějších výher. V pondělí jedna z Vás získala jednu z lákavých cen tablet Vodafone Smart tab 4G a ve vyhodnocování krásných únorových výher pokračujeme i nadále! Dnes se můžete těšit na vyhodnocení tří kategorií výher. Jste napnutá, zda jste vyhrála? Pojďte se podívat, kdo měl štěstí tentokrát!

a\sdfydvfGucci Guilty limitovanou Diamond Edici pro sebe a svého partnera! Balíček dámské a pánské vůně Gucci Guilty z limitované Diamond Edice je v hodnotě 5 190 Kč. Více najdete na stránkáchwww.fann.cz O tuto výhru jste se mohla přihlásit do 26. 2. 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce.

 

 

 

Která z Vás vyhrává nádhernou vůni pro sebe a svého partnera?

  • Chica

\sdscJedinečnou publikaci Láska prochází kuchyní - Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek od společnosti www.smartpress.czLáska prochází kuchyní vybojovala v Pekingu 1. místo v kategorii DESIGN v mezinárodní soutěži Gourmand World Cookbook Awards za rok 2013. Kniha Denisy Bartošové obsahuje báječné recepty a především originální nápady na balení jedlých dárků všeho druhu – pro děti, ženy (maminky, dcery, kamarádky…) i muže (partnery, tatínky…). O tuto výhru jste se mohla přihlásit do 26. 2. 15.00 hodin. Tuto skvělou inspiraci v hodnotě 499 Kč vyhrají 2 z Vás.

 A kdo získává krásnou knihu Láska prochází kuchyní - Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek?

  • Papán
  • Monika H

\sdyafcNa vzhledu záleží! Preciznost hraje v životě velkou roli, ať už se jedná o úspěch v kariéře, nebo v lásce. Gillette si to dobře uvědomuje, a tak přišel s Fusion ProGlide, který zajistí maximální přesnost při holení. Soutěže o balíček Gillette pro svého partnera v hodnotě 410 Kč. O tuto výhru jste se mohla přihlásit do 26. 2. 15.00 hodin. Balíček vyhraje 5 z Vás.

 

 

Které z Vás potěší partnera krásným balíčkem Gilette? Jsou to:

  • Annýsek
  • habu
  • Vermut
  • šupina73
  • blesksoft

 

A nezapomeňte! Do pondělí 2.3.2015 se můžete ještě přihlásit o mobilní telefon!

\asdcasfSoutěžíme o 1 chytrý telefon Smartphone Lenovo S 850 v hodnotě 6000 Kč. Ultralehký a stylový, navíc v růžové barvě potěší novou majitelku, jednu ze čtenářek Žena-in. Více na www.lenovo.cz

Cena je aktivní od středy 4. 2. do 2. 3. 2015 do 15.00

Výhru si můžete označit, pokud získáte 3 speciální růžová srdce a 3 zlatá srdce.  Růžová srdce získáte tak, že si zahrajete valentýnské pexeso. Za 1 dokončenou hru získáte 1 růžové srdce. Možnost hrát pexeso a získat toto speciální srdce je časově omezena,  pouze pro získání ceny Smartphone Lenovo.  Pexeso si můžete zahrát zde: zena-in.cz/hry/pexeso/

 

V příštím týdnu Vám opět odtajníme nové, zajímavé ceny. Krásné ceny budou spojené s tématikou měsíce března. Tušíte, jaké na Vás asi čekají výhry? Jaké ceny by jste ve Věrnostním klubu uvítala? O jaké ceny máte zájem a udělají Vám radost? Napište nám pod článek a redakce se tipy nechá inspirovat.

Vše najdete na známé stránce Věrnostního klubu. 

Reklama