signa.jpg

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve které získáte vůně Signature PRO NI a PRO NĚJ od Oriflame! Balíčkem potěšíme 5 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 1. 8. do neděle 7. 8. 2022.

Co je potřeba pro výhru vůní Signature PRO NI a PRO NĚJ od Oriflame udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červená srdce, 4 modrá srdce, 3 zlatá srdce, 3 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 7. 8. 2021 ve 23:59 hodin.

PARFÉM SIGNATURE FOR HER, ORIFLAME

Těžko se loučíte se spotřebovaným flakonem oblíbeného parfému, protože má krásný design? Seznamte se s vůní Signature, jejíž unikátní dřevěný obal využijete třeba jako rámeček na vzpomínky, které dotvářejí vaši osobnost. Dřevo je získáváno odpovědným způsobem, neboť ochrana přírody, její rozmanitosti a krásy je prioritou společnosti Oriflame. Signature for Her jiskří půvabem a ženskostí, které do vůně vnáší pikantní růžový pepř. Srdce parfému skrývá mnohá tajemství, v tomto odhalíte květinové tóny levandule, která hýří spoustou odstínů a dodává parfému ještě více ženskosti. Vůně Signature se stane vaším nezaměnitelným podpisem.
Cena: 1 099 Kč, 50 ml
K dostání na e-shopu oriflame.cz

signa1.jpg

PARFÉM SIGNATURE FOR HIM, ORIFLAME
Kdyby se šarm a elegance daly zhmotnit, jejich jméno by bylo Signature, Signature for Him. Nadčasová vůně cedrového dřeva s dotekem jantaru nenechá nikoho na pochybách, že její nositel je skutečnou osobností s jedinečným charakterem. Obohacení hebkých nádechů cedrového dřeva o pikantní tóny růžového pepře vůni dodává příslib vzrušení. Designový dřevěný rámeček lze snadno rozebrata dále použít, například pro vystavení fotografie. . Použité dřevo je získáváno odpovědným způsobem, neboť ochrana přírody, její rozmanitosti a krásy je prioritou společnosti Oriflame. Vyjádřete své pravé já vůní Signature.
Cena: 1 099 Kč, 50 ml
K dostání na e-shopu oriflame.cz

signa2.jpg

Reklama