V rámci Věrnostního klubu jsme pro vás přichystali další krásnou a lákavou cenu! Přejete si krásný chytrý mobilní telefon? Pak ho získejte u nás!

Telefon HTC Desire 816 v hodnotě 10 999 Kč získáte tak, že utratíte 10 červených srdcí a 3 zlaté a 1 zelené srdce ze svého účtu.

m

Vložením dvou soutěžních snímků na téma „Moje dovolená“ do této fotosoutěže získáte speciální zelené srdce. Jakmile snímky do této konkrétní fotosoutěže vložíte, zelené srdce se vám přičte do vašeho účtu, který vidíte na stránce Věrnostního klubu. Musíte vložit snímky pouze do této fotosoutěže, pokud je vložíte do jiné fotosoutěže, zelené srdce nezískáte. 

Soutěžní fotosoutěž najdete zde: zena-in.cz/fotosoutez/

Telefon HTC Desire 816 v hodnotě 10 999 Kč získáte tak, že utratíte 10 červených srdcí a 3 zlaté a 1 zelené srdce ze svého účtu.

Pozor! Zelené srdce můžete získat pouze v termínu od 13. 8. – 5. 9. do 15.00

O telefon můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci Telefon HTC Desire 816 a platím za něj 10 červených srdcí a 3 zlatá a 1 zelené srdce ze svého účtu. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 5. 9. 2014 v 15.00.

Tím se dostáváte do slosování, které bude provedeno v pátek 5. 9. v 15.00, vyhodnotíme 1 výherce.
Seznam s výhercem vydáme ve článku a uvidíte jej na stránce Věrnostního klubu. Investovaná srdce jsou již utracená, a i když nevyhrajete, přijdete o ně.

Vše o Věrnostním klubu najdete na zena-in.cz/vernostni-klub/

Další aktuální ceny:

Epilátor Silk-épil SkinSpa od značky Braun – Cena výhry je 4 399 Kč

Epilátor Silk-épil SkinSpa od značky Braun získáte tak, že utratíte 3 červená a 3 zlatá srdce ze svého účtu. O tyto dárky můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci dárek Epilátor Silk-épil SkinSpa a platím za něj 3 červená a 3 zlatá srdce“. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 27. 8. v 15.00.

Další cenou jsou balíčky s luxusní péčí od Mary Kay, set tří produktů pro letní svěžest - v každém balíčku je toaletní voda, tělové mléko, sprchový gel v hodnotě 1590,-. Vyhodnocení této ceny je 15. 8. 2014.

Balíček letní péče od Vichy Capital Soleil s SPF 30 mléko a sprej získáte tak, že utratíte 7 červených srdcí ze svého účtu. Vyhodnocení této ceny je 18. 8.

Čtěte také:

Výherce jednotlivých cen najdete v sekci Výherci.

Reklama