Maminky jsou naši strážní andělé po celý náš život. Maminky mají za sebou mnoho probdělých nocí, když nám rostly zoubky, bolelo bříško nebo když přišlo naše neopětované zamilování. Maminky jsou ty, které nás pohladí, utiší a snaží se odpovědět na naše dotazy. Poděkujte své mamince druhou květnovou neděli. Den matek se blíží, zapojte se do Věrnostního klubu a získejte pro svou maminku sladký dárek!

cl.jpg

Ilustrační foto

V balíčku se můžete těšit na produkty: Tatiana Figaro a I Love Milka srdíčko 44 g!

Výhry jsou aktivní od pondělí 4. 5. do neděle 10. 5. 2020.

Co je potřeba pro výhru balíček Milka a Figaro udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 10. 5. 2020 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Balíček Milka a Figaro je připraven pro 5 z vás.

Generacemi prověřená chuť - Tatiana Figaro

Svátek všech maminek je za rohem, a pokud chcete tu svou obdarovat něčím, co ji opravdu potěší, volba by měla padnout na bonboniéru Tatiana. V balení se totiž ukrývá 16 kousků s lískooříškovou náplní a celým lískovým oříškem. Navíc jsou zalité lahodnou čokoládou. Nejdůležitější osoby v našem životě si přeci zaslouží to nejlepší v podobě lokálního pokladu.
Doporučená MOC: 99,90 Kč/172 g

Symfonie chutí pro naše maminky - Figaro Symfonia
Druhou květnovou neděli slaví svátek nejdůležitější osoby v našich životech – všechny maminky. Letos je můžete potěšit novinkou Figaro Symfonia. Dopřejte své mamince exkluzivní symfonii chutí, která zaručeně udělá radost i těm nejnáročnějším z nich. Pralinky totiž nabízí výběr šesti druhů čokoládových překvapení různých tvarů i chutí v mléčné nebo hořké variantě. Pochutnat si může na pralinkách s mandlí, lískovým oříškem nebo s kávovým krémem.
Doporučená MOC: 99,90 CZK/3,99 EUR

To nejjemnější potěšení - I Love Milka srdce
Maminky jsou těmi nejdůležitějšími osobami v našem životě. Už brzy budou všechny slavit svůj velký svátek. Jak tedy potěšit právě tu svou? Jemné pralinky Milka jsou tou nejlepší možnou volbou. V elegantním balení se ukrývají malá čokoládová srdíčka z pravého alpského mléka s lískooříškovou krémovou náplní. Navíc je na každé krabičce prostor, do kterého můžete vepsat své mamince vzkaz, kterým jí dáte najevo svou lásku a to, co pro vás znamená. Každé balení bude tedy originál. Darujte maminkám hned dvě překvapení v jednom a zaručeně jí tím vykouzlíte úsměv na tváři.

Reklama