avon-maximadara.png

Výhry jsou aktivní od pondělí 3.2. do neděle 9. 2. 2020.

Co je potřeba pro výhru toaletní parfém Avon Maxima „PRO NI“ a „PRO NĚJ“ v hodnotě 1 600 Kč udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 4 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 3 oranžová, 3 zelená srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 9. 2. 2020 ve 23:59 hodin.

Toaletní parfém Avon Maxima „PRO NI“ a „PRO NĚJ“ v hodnotě 1 600 Kč je připraven pro 3 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Toaletní parfém Avon Maxima

5d8372e929889obrazek.pngAvon Maxima byl navrhnutý z těch nejkvalitnějších surovin, aby zachytil jedinečnost a sebevědomí dávných dob, ale s moderním probuzením. Svůdná vůně je tvořená jiskřivými luxusními tóny slamihy písečné, úžasné sametové nektarinky, které jsou ozdobené věncem sambakového jasmínu. Květ slamihy píšečné symbolizuje věčnost a jeho olej slibuje mládí. Říká se, že dokáže najít rány v našem nitru a jemně jich zacelit.

Dámská vůně je inspirována bohyní Hestia, která představuje koncentraci, duševní pokoj a vazbu mezi starým a novým. Jejím symbolem je kruh, ve kterém udržuje věčný oheň. Zmocněte se tak s voňavou novinkou božského ohně, nechejte vzplanout svou vnitřní sílu a zanechte po sobě výraznou stopu. Smyslný a mýtický parfém Avon Maxima ztělesňuje vnitřní ženskou věčnost spojenou s elegancí. Díky své božské vůni dává parfém ženám zářivou krásu bohyně, sílu a vyrovnanost.

avonmaxima.jpg

Pánská vůně dodává mužům seběvědomí a obsahuje dynamickou kompozici spojující aromatické olibanum, svěžest mandarinkových listů a intenzivní akord tvrdých dřevin.

5e32e4982c0eaobrazek.png

Reklama