Co musíte pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 17. 5. do neděle 23. 5. 2021.

Co je potřeba pro výhru „Sprchové gely Kneipp pro tělo a mysl“ udělat? Výhru získá 5 z vás!

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 2 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 23. 5. 2021 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Sprchový gel pro tělo a mysl: Be Happy

Dopřejte si jemnou očistu těla s Kneipp® sprchovým gelem Be happy, vaše pokožka bude po použití dokonale hydratovaná a díky opojné vůni éterických olejů z mandarinky a vetiveru si příjemně odpočine i vaše mysl.Sprchový gel funguje díky síle mandarinky, která je velmi vhodná pro problematickou a zralou pokožku a redukuje tvorbu kožního mazu, vetiveru neboli vousatky draslavé, která mu propůjčuje silné dřevité aroma, a pomerančovníku hořkého, jenž má relaxační účinky, uvolňuje křeče a ulevuje při nachlazení.


606dbe845fa94obrazek.png

Sprchový gel pro tělo a mysl: Be Relaxed

Studená či vlažná sprcha po ránu uvádí krevní oběh do pohybu a dodává potřebné „energetické nakopnutí“. Teplá sprcha naopak krevní tlak snižuje,navozuje únavu a je tak ideální večerní kratochvílí pro nespavce. Podpořte její účinky vonnou kompozicí se silou éterických olejů ze santalového dřeva a tonky (což jsou semena stromu silovoň), které okouzlí vaši mysl. Výrobky Kneipp® berou ohledy nejen na zdraví vaší pokožky, ale také naší planety. Láhve jsou vyrobenyze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu rPET. Kvůli etiketám nepadl jediný strom, jsou totiž vyrobeny z kamenného (ekologicky vyráběného) papíru. Pro tisk je použito jen minimální množství barvy.


606dbeba69b8eobrazek.png

Více voňavých inspirací najdete na stránkách www.kneipp.cz

606dbe44d92f1obrazek.png

Reklama