Produkty americké dermokosmetiky EXUVIANCE® jsou určeny pro kosmetické salony i domácí péči. Obsahují vysoce koncentrované směsi alfa-hydroxykyselin a poly-hydroxykyselin (AHA/PHA), bionické PHA kyseliny, aminocukry, aminokyseliny, peptidy, rostlinné látky i antioxidanty. Přípravky zvyšují potřebnou pevnost kůže a vyhlazují její strukturu, sjednocují odstín pleti. Zároveň efektivně cílí na jemné vrásky. Jejich pomocí se daří dosahovat mladistvějšího vzhledu pokožky.

62c80cc352a6fobrazek.png

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte Exuviance Gentle Cleansing Creme a Exuviance Clarifying Spot Gel v hodnotě 1 238 Kč! Balíček získají 4 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 22. 8. do neděle 28. 8. 2022.

Co je potřeba pro výhru Exuviance Gentle Cleansing Creme a Exuviance Clarifying Spot Gel udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červená srdce, 4 modrá srdce, 3 zlatá srdce, 3 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 28. 8. 2021 ve 23:59 hodin.

Exuviance Gentle Cleansing Creme
Jemný, vysoce hydratační čistící krém. Ideální pro suchou a citlivou pokožku. Zklidňující jemná formulace s PHA a rostlinnými látkami zjemňuje a vylepšuje strukturu pokožky. Tento komfortní čistící krém jemně odstraňuje make up, mastnotu a nečistoty aniž by se změnila přirozená vlhkost pokožky. Zklidňující jemná formulace v kombinaci s polyhydroxykyselinou (PHA), kondicionéry a výživnými rostlinnými látkami pleť změkčuje, zjemňuje a vylepšuje její strukturu. Bez mýdlový, dermatologicky a alergologicky testováno.
Použití: Navlhčete pokožku, aplikujte přípravek na špičky prstů a kruhovým pohybem masírujte obličej a krk. Následně důkladně opláchněte teplou vodu a vysušte. Používejte ráno a večer.

Exuviance Clarifying Spot Gel
Cílené gelové ošetření pro mastnou a aknózní pokožku, která potřebuje zvláštní péči. Obsahuje Pro-Vitamin A, kyselinu salicylovou a unikátní kombinaci AHA (alfahydroxykyseliny), které pomáhají čistit, odstraňovat a vylepšovat poškozenou oblast pokožky. Dermatologicky testováno.
Použití: 1-3x denně, řádně očistěte pokožku a konečky prstů nebo tampónkem naneste tenkou vrstvu přípravku na postiženou oblast pokožky.

62c80d4c7d0d9obrazek.png

Reklama