6221e27c0ea88obrazek.jpg

Náročné životní tempo ve víru města je téměř synonymem pro zanesenou a unavenou pokožku. Zbavte se mdlé pleti a vsaďte na produkty, které ji ochrání před ulpíváním nečistot a zároveň dodají potřebnou šťávu. Produkty Optimals Urban Guard 3D od Oriflame jsou perfektně vyváženou kombinací živin a technologií přírodního původu, které pomáhají posilovat a revitalizovat pleť, na kterou působí městské stresory. Zažijte město s respektem ke své pleti i přírodě. Složení produktů obsahuje účinné aktivní látky inspirované přírodou, obaly jsou ekologické, protože obsahují již recyklovaný plast (PCR).

Čištění pleti je základ ke krásné pokožce. Pojďte a námi pečovat o svou pleť!

6221e1e93c6dbobrazek.jpg

Získejte balíček Optimals Urban Guard 3D od Oriflame získají 3 z vás! V balíčku se můžete těšit na Víceúčelový čistící gel 3v1 a Čisticí gel Optimals.

Výhry jsou aktivní od pondělí 7. 3. do neděle 13. 3. 2022.

Co je potřeba pro výhru balíček s přípravky Optimals Urban Guard 3D od Oriflame udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červených srdcí, 2 modrá srdce, 2 zlatá srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 13. 3. 2022 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

6221e254dc3f2obrazek.jpg

Víceúčelový čistící gel 3v1, Oriflame Optimals Urban Guard 3D
6221e1f7bda3bobrazek.jpgCo je prvním krokem k pleti, která září vitalitou? Správné umytí! Tento čisticí gel 3 v 1 pročišťuje, smývá špínu a částečky ze znečištěného ovzduší a jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Použijte jako čisticí gel, peeling či masku a oživte mdlou, vystresovanou pokožku. Tento víceúčelový čisticí gel je vhodný pro jakékoli prostředí, ale je ideální volbou pro městskou pleť vystavenou náporu znečištěného prostředí, která potřebuje vyčistit do hloubky! S antioxidačními polyfenoly ze severského smrku, kyselinou salicylovou a přírodním peelingem z borůvkové drti. Pokožka bude hladší, čistší a svěžejší! A bude připravena vstřebat účinné živiny, které následují: sérum, pleťový sprej a hydratační krém.
Použití: pro hloubkové čištění pórů (ideální pro městskou pleť)
Výživa pleti: antioxidační polyfenoly ze severského smrku/ kyselina salicylová (BHA) na pročištění pórů a projasnění pokožky/ přírodní peeling – borůvková drť
Jak funguje: hloubkově čistí, šetrně odstraňuje odumřelé buňky a pomáhá oživit mdlou, vystresovanou pokožku pomocí antioxidantů a látek vyživujících pleť

Čisticí gel Optimals
6221e202c5439obrazek.jpgVyčistěte pleť, dodejte jí zdravý vzhled a osvoboďte ji od špíny a nečistot běžného dne! Naši odborníci na výživu pleti vytvořili tu správnou rovnováhu zdravých látek pro výživu pleti, které čistí pokožku a uvolňují póry. Pěnivý gel pokožku šetrně umývá a obsahuje kuličky, které po rozdrcení uvolňují mandlový olej. Tyto kapsle se rozmáčknou už při šetrné masáži pleti během čištění, každá uvolní malé množství oleje, který vaší pokožce pomáhá dodat hebkost a brání jejímu vysoušení. Přípravek navíc obsahuje ovocné kyseliny a vitamin C z jahod, přírodní peeling, který pokožku pomáhá prozářit a dodává jí pocit okamžité svěžesti!

Do hloubky čistí, zjemňuje a umývá pleť, uvolňuje póry a projasňuje
Nejlepší pro: hloubkové čištění, ideální pro zhrublou pokožku
Konzistence: gelová s kuličkami, které po rozdrcení uvolňují olej. S vodou pění.
Bonusové výhody: uvolňuje póry a prozáří pleť
Výživa pleti: ovocné kyseliny a vitamin C z jahod/měkké kapsle s mandlovým oleje.

6221e2de75bf7obrazek.jpg