Ruce jsou velmi namáhaná část našeho těla. Jsou bezprostředně vystavovány okolním vlivům, častému kontaktu s vodou a nejrůznějším povrchům a materiálům. S příchodem chladnější části roku nastává ideální čas k tomu, dopřát jim intenzivní péči, která se Vám vrátí v podobě sametově hebkých ruček bez oděrek, vysušené a přecitlivělé kůže.

Pro dokonalou manikúru již nemusíte k odborníkům. S pomocníky z řady Hand Therapy od české značky Manufaktura zvládnete exkluzivní péči o ruce v pohodlí domova. Vyzkoušejte pečující rituál pro krásné ruce a zamilujte se na první dotek.

Získejte pečující balíček na ruce od značky Manufaktura a mějte krásné a upravené ruce po celý rok! Balíček Manufaktura něžný dotek přírody - péče o ruce v hodnotě
533 Kč je připraven pro 3 z vás.

Co je potřeba pro výhru udělat:

Výhry jsou aktivní od pondělí 28.10. do neděle 3. 11. 2019.

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 3.11. ve 23:59 hodin.

Balíček Manufaktura něžný dotek přírody - péče o ruce v hodnotě 533 Kč je připraven pro 3 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

1. Začněte jemným peelingem.
Napomáhá prokrvení, dokonale odstraní odumřelé buňky a nečistoty a zanechá pokožku sametově jemnou, pečlivě vyživenou, zářivou a nádherně provoněnou meruňkovou vůní.

2. Poté dopřejte výjimečnou péči nehtům a jejich okolí.
Vmasírujte do nich revitalizující olejíček, který kombinuje regenerační oleje z mandlových, meruňkových a hroznových jader, obohacené o zklidňující panthenol, posilující citronový a levandulový esenciální olej a vitamín E.

3. Na závěr ruce hýčkejte hydratačním a výživným elixírem.
Jedinečná kombinace bambuckého másla, meruňkového, hroznového a makadamiového oleje, ovesného betaglukanu a panthenolu zajistí pokožce regeneraci a ochranu.

MANUFAKTURA je unikátní 100% český koncept značkových prodejen s vlastní originální kosmetikou. Inspiruje se českou historií, tradicí a přírodou. Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí (většina kosmetických produktů jich obsahuje 97 - 99,5 %). Manufaktura ctí tradice, krásy přírody a životní prostředí a je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje. Používá lahvičky, které jsou vyrobeny z PETU, který je nejkvalitnějším plastem a lze jej až 50x recyklovat. 80% z nich je navíc vyrobeno s 25% příměsí recyklovaného plastu. Manufaktura se také pyšní výjimečným prvenstvím. Jako první společnost v Čechách získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech Human Cosmetics Standard.

Více informací a tipy na domácí lázně s kosmetikou a koupelnovými doplňky Manufaktura najdete na www.manufaktura.cz.

Reklama