Tento týden bude Věrnostní klub na vlně vůně! Buďte s námi a vyhrajte okouzlující vůni.
Výhry jsou aktivní od pondělí 5. 8. do neděle 11. 8. 2019.

Co je potřeba pro výhru BOURJOIS Paris Glamour Chicu 50 ml udělat:

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 3 modrá srdce, 1 zlaté srdce, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.
  • Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.
  • Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 11. 8. ve 23:59 hodin.
  • BOURJOIS Paris Glamour Chic 50 ml získá 5 z vás.
  • Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

BOURJOIS Paris Glamour Chic

Chcete poodhalit tajemství šarmu a stylu okouzlujících francouzských žen? V čem spočívá jejich podmanivá krása? Tuto otázku vám dokáže přiblížit oblíbená značka francouzské kosmetiky BOURJOIS Paris, která má však co nabídnout i co se světa vůní týče. Okouzlující a šik, taková je vůně parfémované vody BOURJOIS Paris Glamour Chic, vůně, která byla uvedena na trh v roce 2013. Kromě designu flakonku vás parfémovaná voda upoutá svými orientálními notami ozdobenými květinovými akordy i svým hřejivým charakterem.

Moderní, okouzlující vůně

Co ucítíte s prvním přivoněním? Lahodnou vůni čerstvého ovoce. Ta po několika minutách přenechává své místo tónům skrytým v samotném srdci. Ty propojují pudrové tóny a omamnou vůni květin. V závěru se rozeznívá aroma čerstvě rozkrojeného vanilkového lusku, vůně santalového dřeva a vůně semiše. Okouzlete své okolí moderní vůní parfémované vody BOURJOIS Paris Glamour Chic.Reklama