635a40b33c843obrazek.png

Produkty americké dermokosmetiky EXUVIANCE® jsou určeny pro kosmetické salony i domácí péči. Obsahují vysoce koncentrované směsi alfa-hydroxykyselin a poly-hydroxykyselin (AHA/PHA), bionické PHA kyseliny, aminocukry, aminokyseliny, peptidy, rostlinné látky i antioxidanty. Přípravky zvyšují potřebnou pevnost kůže a vyhlazují její strukturu, sjednocují odstín pleti. Zároveň efektivně cílí na jemné vrásky. Jejich pomocí se daří dosahovat mladistvějšího vzhledu pokožky.

Exuviance SuperCharge AOX Serum

635a4002570a9obrazek.pngPro opravdu mladší pokožku se toto silné sérum soustřeďuje na jedinečnou kombinaci účinné vědy a osvědčených rostlinných ingrediencí. Cílí na jemné linky a vrásky, poskytuje antioxidační ochranu. Patentované bionické kyseliny s AHA / PHA (alfahydroxykyselina a polyhydroxykyselina) pomáhají zpevňovat pokožku, dodávají ji objem, hydratují kožní matrix k vyhlazení linek a vrásek.  Účinných šest antioxidantů, včetně osvědčených botanických látek ze semen hroznů, extraktů ze zeleného čaje a šeříku překonávají 10 příčin oxidačního poškození, které jsou způsobeny každodenními vlivy okolního prostředí a jsou primární příčinou viditelných příznaků stárnutí jako je krepovitá pokožka a vrásky. Doplňte vaši každodenní péči o pleť tímto lehkým koncentrovaným sérem.

Hlavní složky: 3% kyselina maltobionová, 3% Gluconolactone, 2% kyselina citronová, extrakt z šeříku, zeleného čaje

Použití: 1x-2x denně ráno a večer nebo pod opalovací krém. Sérum naneste na čistou tvář nebo krk a jemně vmasírujte dokud se nevstřebá. Lze použít samostatně. Vhodné pod cílené ošetření nebo hydratační krém.    

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte Exuviance SuperCharge AOX Serum v hodnotě 1 149 Kč! Balíček získají 4 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 31. 10. do neděle 6. 11. 2022.

Co je potřeba pro výhru Exuviance SuperCharge AOX Serum udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červená srdce, 4 modrá srdce, 3 zlatá srdce, 3 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 6. 11. 2021 ve 23:59 hodin.

62c80d4c7d0d9obrazek.png

Reklama