Nemáte v plánu jít do kina na dlouho očekávaný film Božská Florence, ale fascinující pravdivý příběh o nejhorší zpěvačce na světě, hříšně bohaté Florence Foster Jenkins byste přece jen rády znaly? Pět z vás si jej může přečíst ve stejnojmenné knize, stačí si o ni říct. Ale máte čas už jen do neděle! A abyste byla božská i vy, přidáme ještě kosmetický balíček Mary Kay.

Hříšně bohatá Florence Foster Jenkins (Meryl Streep) se v roce 1944 sluní na vrcholu newyorské společnosti. Se svým manželem a manažerem v jedné osobě,  St. Clair Bayfieldem (Hugh Grant), velkorysým patronem klasické hudby, oblažují městskou smetánku výběrem slavných operních árií v podání samotné božské Florence. Jediným nedostatkem jejích vystoupení je skutečnost, že Florence nejenže nedokáže udržet při zpěvu melodii, ale její hudební nadání a hlas jsou prostě příšerné. 

flo1

Zdroj foto: BIOSCOP

Takovouto drobnost ovšem dokáže dobrý milující manžel vyřešit. Bayfield udržuje svou Florence v přesvědčení, že její zpěv je přímo nadpozemsky krásný. A tak Florence vždy zpívá pro pečlivě vybrané a dobře zaplacené publikum či velmi loajální přátele.

Povzbuzena svými úspěchy, Florence se rozhodne splnit si celoživotní sen: vystupovat v Carnegie Hall. Ve své neskonalé štědrosti rozdá na svůj chystaný koncert tisíce vstupenek veteránům vracejícím se z války. Bayfield, který ji láskyplně chrání před krutou pravdou  o jejím talentu, nyní čelí nejtěžší výzvě svého života… Uznávaný britský režisér Stephen Frears (Královna, Philomena) obsadil do hlavní role Florence všestranně talentovanou a stále krásnou Meryl Streep, která na rozdíl od svého skvělého pěveckého výkonu v muzikálu Mamma Mia, nyní musela dokázat zpívat co nejvíc falešně. Jejího elegantního, aristokratického manžela ztvárnil okouzlující a neodolatelný Hugh Grant.

bozskafloknihamarykay

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 7 červených srdcí a 2 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí a odpovědí na ankety končí v neděli 4. 9. 2016 v 19 hodin.

Knihu a kosmetický balíček (oční stíny a pomádu na rty) získá 5 z vás.

Reklama