Toto ultra lehké opalovací mléko s vysokou sluneční ochranou je vhodné pro děti již od třech měsíců věku. Obsahuje pouze minerální filtry, a tak je vhodné i pro jedince s velmi citlivou nebo dokonce atopickou pokožkou.

64a7e3cf911a2obrazek.png

Mléko dále obsahuje řadu účinných látek vhodných k péči a hydrataci citlivé pokožky právě u těch nejmenších. Ve složení nechybí ani patentovaný přírodní filtr Fernblock®, který je bohatý na výtažky ze vzácné tropické kapradiny, hojivý a zklidňující extrakt ze zeleného čaje, vitaminy C a E i další antioxidanty. Díky svému jedinečnému složení splňuje toto dětské opalovací mléko nejvyšší standardy ochrany pokožky před slunečním zářením. Poskytuje dětské pleti komplexní spektrum ochrany před UVA/UVB zářením, infračerveným i viditelným světlem. Je voděodolné, otěruvzdorné a nedráždí oči.

Minerální pleťové mléko vyniká i svou mimořádně jemnou texturou, dáky které se velmi snadno roztírá a rychle vstřebává do pleti. Na dětské tváři nezanechává bílý film. Je hypoalergenní, neparfemované a bez parabenů.

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ v hodnotě 649 Kč! Balíček získá 5 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 17. 7. do neděle 23. 7. 2023.

Co je potřeba pro výhru Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 6 červených srdcí, 5 modrých srdcí, 4 zlatá srdce, 3 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 23. 7. 2023 ve 23:59 hodin.

Opalovací mléko pro děti s minerálními filtry

64a7e2cfdc79cobrazek.png

Vlastnosti

  • Ideální pro citlivou a atopickou pokožku
  • Nezanechává bílý povrch na pokožce
  • Vhodný pro děti od 3 měsíců
  • Voděodolný, otěruvzdorný písku

Typ pleti

  • Vhodný pro všechny typy pleti

Druh péče

  • Sluneční ochrana

Více o produktech se dozvíte buď na www.tarsio.cz, stejně tak na Instagramu @Tarsio_medical, anebo na www.exuviance.cz. Společnost TARSIO Medical s. r. o. je výhradním distributorem luxusní kosmetiky Exuviance® pro ČR a SR.
649e8bebc0990obrazek.png

Reklama