Experti Yves Rocher vybrali 30 vzácných olejů pro jejich výrazné účinky v boji proti stárnutí pleti. Složení produktů Riche Créme je dnes navíc obohaceno o olej z 1000 růží, který napomáhá regeneraci a výživě pleti.
obrazek.pngBuďte s námí a získejte Elixír krásy Riche Créme od Yves Rocher v hodnotě 1 049 Kč! Elixír krásy Riche Créme je připraven pro 3 z vás.

Výhry jsou aktivní od pondělí 14. 9. 2020. do neděle 20. 9. 2020.

Co je potřeba pro výhru Elixír krásy Riche Créme od Yves Rocher v hodnotě 1 049 Kč udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 5 modrá srdce, 4 zlatá srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 20. 9. 2020 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Elixír krásy Riche Créme od Yves Rocher v hodnotě 1 049 Kč získají 3 z vás.

Řada Riche Créme byla vyvinuta speciálně pro potřeby zralé pleti, kterou trápí výrazné projevy stárnutí. Pleť je okamžitě zářivější, získává pocit pohodlí a obnovuje svou přirozenou pružnost. Den za dnem je pokožka jemnější, vrásky a rýhy jsou eliminovány. Už po prvním měsíci používání působí pleť mladším dojmem a září zdravím.

Jemná nemastná textura Elixíru krásy intenzivně regeneruje, pečuje o pokožku a zanechává ji okamžitě jemnou, rozzářenou a vyhlazenou. Po jednom měsíci používání je pokožka intenzivně vyživená a regenerovaná. Sérum se snadno vstřebává a připraví tak pleť na nanesení denní péče či noční péče. Složení testované pod dermatologickým dohledem.

Damascénská růže - síla ženskosti
5f5b2f3019257obrazek.png
Keř damscénské růže je malý a trnitý, vysoký 1 až 2 metry. Jeho výrazné aromatické květy bývají zpravidla růžové nebo bílé. Tato květina je nejčastěji využívána parfuméry pro svou květinovou a překvapivě svěží vůni.
Růžový vosk z damascénské růže je vzácný a získává se dlouhou sklizní a precizním extračním procesem. K jednomu kilogramu růžového vosku je potřeba jedné tuny těchto květů. Spolu s jojobovým olejem tvoří jednu z nejvýraznějších složek řady Riche Créme.

Jak používat sérum krok za krokem?
5f5b2f50b2701obrazek.png

Péče je nezbytným krokem k dokonale hydratované a zdravím zářící pleti. Vhodně zvolená péče je základem zdravé a krásné pleti. Péče napomáhá udržet pleť vyživenou, hydratovanou, bez poškození a napomáhá přirozeným procesům obnovy pokožky.

Vysoce regenerační péče Riche Créme je vhodná pro denní a noční použití.

Benefity produktu

  • Respekt k pokožce i k přírodě
  • Bez minerálních olejů
  • Obalový karton pochází z plánované výsadby lesů
Reklama