Výjimečné blahodárné účinky soli a bahna z Mrtvého moře jsou prověřeny již tisíce let. Regenerují, hydratují a zklidňují pokožku, remineralizují ji a odstraňují z ní odumřelé buňky. Přispívají také zlepšení stavu pokožky s akné, ekzémem či lupénkou. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zmírňují projevy celulitidy. Další cennou ingrediencí v této řadě, která napomáhá péči o citlivou pokožku, je zklidňující, regenerační a hydratační beta-glukan získávaný z ovesného výtažku. Lehká svěží bezalergenní vůně s vodními tóny doprovázející tuto řadu zpříjemní Vaše kosmetické rituály a napomůže dokonalé relaxaci. Proměňte na okamžik svou koupelnu v malé Mrtvé moře bez dlouhého cestování.

Výhry jsou aktivní od pondělí 12. 8. do neděle 18. 8. 2019.

Co je potřeba pro výhru Dárkový balíček Manufaktura Mrtvé moře k péči o pleť v hodnotě 623 Kč udělat:

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce, 3 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 18. 8. ve 23:59 hodin.

Balíček Manufaktura Mrtvé moře k péči o pleť v hodnotě 623 Kč je připraven pro 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Dárkový balíček Mrtvé moře k péči o pleť
Dárkový kosmetický balíček s pleťovými produkty s cennými minerály z Mrtvého moře poskytne pleti něžnou ochrannou péči a je tak luxusním dárkem pro Vaše blízké. Dárkový balíček obsahuje Jemný denní pleťový krém a Jemný noční pleťový krém s mimořádně šetrnými recepturami s minerály, přírodními oleji, kyselinou hyaluronovou, ceramidy a ovesným beta-glukanem. Krémy přispívají ke zklidnění, regeneraci a hydrataci pleti a jsou vhodné i pro osoby s citlivou a podrážděnou pokožkou. Lehká svěží bezalergenní vůně s vodními tóny zpříjemní kosmetické rituály. Vhodný i pro citlivou a podrážděnou pokožku.

UPOZORNĚNÍ: Výherce vůní BOURJOIS Paris Glamour Chic! - aktivní v týdnu 5.8. - 11.8.2019 se dozvíte v týdnu od 19.8.2019

Reklama