Lékařská kosmetika NeoStrata věnuje do cen ve Věrnostním Klubu dva osvědčené produkty ze své řady RESTORE pro normální, suchou i citlivou pleť. Protože základem zdravé pleti je její každodenní čištění, volba padla právě na čisticí gel z této řady – NeoStrata Facial Cleanser, který snese i velmi citlivá pleť se sklony k atopii nebo růžovce. Gel se aplikuje na vlhkou pleť a po napěnění jej stačí jednoduše smýt vlažnou vodou.

Po této ranní očistě je vhodné na pleť aplikovat i denní krém. V každém balíčku je proto nachystán také Daytime Protection Cream SPF 23 ze stejné produktové řady. Tento denní krém obsahuje stejně jako čisticí gel látku glukonolakton, dále kyselinu laktobionovou, extrakt z hroznů odrůdy Chardonnay a vitamin E. Krém má výrazné hydratační i regenerační účinky a díky SPF 23 pleť zároveň chrání před sluncem.

Na balíček s přípravky NeoStrata z řady RESTORE v hodnotě 2 100 Kč se mohou těšit 3 z vás!
 
Výhry jsou aktivní od pondělí 26. 8. do neděle 1. 9. 2019.

Co je potřeba pro výhru balíčku s přípravky NeoStrata z řady RESTORE v hodnotě 2 100 Kč udělat:

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 4 modrá srdce, 4 zlatá srdce, 3 oranžová, 2 zelená srdce a 2 fialová z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 1. 9. ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE.

Hodně štěstí!

Čistící gel pro citlivou pleť
Gel určený k omývání obličeje. Jemně a šetrně čistí pokožku. Optimalizuje pH pokožky před použitím přípravku s Poly Hydroxy kyselinou (PHA).
Objem: 200 ml
Cena: 990 Kč

Denní účinný zvláčňující krém s ochranným faktorem SPF 23
Denní velmi účinný zvláčňující krém s regeneračními, vyhlazujícími a hydratačními účinky, obsahující sluneční ochranný faktor. Je vhodný pro ošetření všech typů pleti, zejména citlivé a suché pokožky.
Objem: 40 g
Cena: 1 100 Kč


Reklama