Historie značky Silan se začala psát od roku 1965, kdy přišel na trh výrobek, který měl změkčit vyprané prádlo. V polovině sedmdesátých let si lidé Silan oblíbili nejen kvůli jeho schopnosti změkčit textilie, ale také jeho příjemné vůni. V průběhu let pak značka Silan reaguje na měnící se potřeby svých zákazníků.

Balíčky, ve kterých najdete aviváže Silan včetně žhavé novinky Silan Suprême
v hodnotě cca 500 Kč jsou připraveny pro 5 z vás!
obrazek.jpg

Výhry jsou aktivní od pondělí 14. 2. do neděle 20. 2. 2022.

Co je potřeba pro výhru aviváže značky Silan udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červených srdcí, 2 modrá srdce, 2 zlatá srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 20. 2. 2022 ve 23:59 hodin.

Balíček aviváží Silan včetně žhavé novinky Silan Suprême v hodnotě cca 500 Kč získá 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Nyní si díky vylepšené řadě prémiových aviváží Silan Suprême můžete dopřát každý den dotek luxusu.

Speciální vůně vytvořené francouzskými parfuméry dokonale provoní celý šatník a nádech romantické Francie pocítíte na každém kroku. Špičková technologie Double-Cap dodá oblečení neodolatelnou svěžest, která vydrží déle než kdykoli předtím. Vůně se totiž začíná postupně uvolňovat v láhvi, následně se rozvíjí při praní i sušení oblečení a naplno se projeví při samotném nošení. Kromě toho obohacené krémové složení Crème-Care pečuje o jemnost vláken oblečení, chrání jejich strukturu a zajišťuje jim tak prvotřídní péči. Díky nové udržitelnější technologii vůně a lepší biologické odbouratelnosti obalu* je Silan Suprême tou správnou volbou nejen pro kvalitu, ale také pro životní prostředí.

Značka Silan Suprême nepřichází jen s vylepšenou technologií, ale také rozšířeným portfoliem o další příjemnou novinku. Aviváž Silan Suprême Pleasure je inspirována lehkostí a květinovou svěžestí. Při nošení oblíbeného oblečení můžete pocítit krémové tóny santalového dřeva v kombinaci s vůní růží a hrušky. Toto neodolatelné spojení příjemně provoní celý šatník a zpestří každý váš krok.

V nabídce Silan Suprême jsou i nadále dostupné tři varianty:

  • Silan Suprême Romance je se svým romantickým nádechem vhodná pro milovnice květinových vůní. Spojuje v sobě vůni z růžových růží, bílých květů a svěžích ovocných tónů.
  • Silan Suprême Glamour zaujme příjemnou svěží vůní, která je tvořena směsí ovocných tónů, ušlechtilých dřevitých prvků a pižma.
  • Silan Suprême Elegance vyniká – jak už říká její název – elegantní vůní, jejíž základ tvoří spojení květin, ovocných tónů a směsí neodolatelných exkluzivních parfémů.

* Podle certifikace International Flavors & Fragrances I.F.F. (Nizozemí) B.V. (2021) a Firemních SA