VAPIANO přichází s receptem, jak vdechnout chladným šedým dnům život! Už žádný stesk po slunci, pestrých barvách a dobré náladě. Speciální menu Colorlicious rozehraje všechny vaše smysly a skvěle vás občerství.

5a61cdbb687bfobrazek.png
 
Ne, ani v zimě nemusí naše chutě a oči strádat. A ano, i v zimě se dá jíst nápaditě a z „fresh“ potravin. Stačí, když se k tomu postaví mistři vapianisté a za chvíli před vámi stojí oběd nebo večeře, díky kterým snadno zapomenete, že za oknem je pod nulou a ráno se vám nechtělo vstávat. Chybí vám dnes spíš červená, žlutá nebo zelená? Možná právě barva napoví, jestli si tentokrát máte vybrat polívku, salát, pizzu nebo těstoviny a dáte-li si navrch ještě dezert. I v případě menu Special Colorlicious můžete být kreativní a každé z nabízených jídel si nechat upravit přesně tak, jak to máte rádi. Vapianisté milují zákazníky, kteří vědí, co chtějí i ty, kteří potřebují poradit.
 
Ve VAPIANO jsou všechny suroviny čerstvé v každém období a za každého počasí. Zapomeňte na unavenou zeleninu nebo bylinky! V téhle restauraci všechny ingredience vypadají a chutnají přesně tak, jakoby vám je farmář právě utrhl pod nosem. Nezáleží, jestli si z nich necháváte připravit něco speciálního, originálního anebo stálou klasiku, z VAPIANA budete právě teď odcházet ještě s větším úsměvem než kdy jindy. Nenechte se příliš unést, abyste nezapomněli na kabát!

5a61cdc65a2c6obrazek.png

Menu Special Colorlicious najdete v obou VAPIANO pražských restauracích – v Quadriu i v OC Chodov – a také ve všech dalších VAPIANO provozovnách na světě. To abyste věděli, že když si oblíbíte žlutý salát nebo červené těstoviny, nebudete nikde strádat.  
 
www.vapiano.cz
 
NOVÉ MENU:
 
ŽLUTÝ SALÁT 169 Kč

Yellow-Mellow-Salad-SMALL.jpg

Žlutá čočka, žluté kostičky manga, cibule, jarní cibulka, kostičky žluté papriky v delikátním žlutém curry dresinku na friseé salátu. Posypáno kozím sýrem a koriandrem.

ŽLUTÁ BRAMBOROVÁ POLÉVKA malá 39 Kč, velká 49 Kč

bramborova.jpg

Krémová bramborová polévka s jarní cibulkou, krutony nebo křupavou slaninou.
 
ČERVENÉ TĚSTOVINY 169 Kč

5a61ce6ea7c15pastavapiano.jpg

Červené campanelle se sušenými rajčaty, bílou cibulí a červenými cherry rajčaty v omáčce pesto rosso s červeným vínem, máslem, černým pepřem, bazalkou a citronovou kůrou. Ozdobeno kousky buvolí mozzarelly.
 
ČERNÁ PIZZA 159 Kč

5a61ce5b4a54dvapinaomeno.jpg

Černa pizza s barbecue-rajčatovým základem, červenými fazolemi, kostičkami žluté a červené papriky, žlutou kukuřicí, italskou slaninou a mozzarellou. Ozdobeno zakysanou smetanou a koriandrem.
 
ZELENÝ KOŠÍCEK 49 Kč

tarataletky.jpg

Chutný, sladký košíček s vanilkovým krémem, čerstvým kiwi a meruňkovou marmeládou.

Co stačí pro výhru udělat?

  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 modrá srdce a 1 fialové srdce za odehrání hry Šibenice.
  • O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 31. 1. v 18 hodin.
  • 2 poukázky na 200 Kč (tedy dohromady na 400 Kč) získá 5 z vás. Poukázky platí do Vapiano Chodov do 22. 4. 2018.
  • Více o Věrnostním klubu se můžete dočíst ZDE.
Reklama