Vlivem hektického způsobu života, vystavováním pleti slunečnímu záření nebo věkem ztrácí pleť svůj přirozený jas a svěžest. Důsledkem toho se mohou objevovat první vrásky a pigmentové skvrny. Produkty z řady MAGICAL RADIANCE CONTROL působí proti unavené a zašedlé pleti. Zanechávají pleť zářivou a vyživenou. My pro vás máme tři balíčky s třemi produkty, které vaši pleť znovu rozzáří.

Radiance Control Denní krém

  • Normální až smíšená pleť

Tento svěží krém díky patentovanému vitaminu C, rozpustnému v oleji, extraktům z mandarinky, bílého čaje a pouštní lilie rozjasňuje a osvěžuje pleť a působí proti známkám únavy. Kaméliový olej pleť vyživuje a obnovuje její pružnost. 78 % žen zaznamenalo lepší zvláčnění pleti. U 68 % byla navíc pleť viditelně vyhlazenější.*

*Test: Řada 3 produktů Radiance Control (121 žen): denní krém pro suchou pleť (40 žen), denní krém pro normální a smíšenou pleť (41 žen), sérum (40 žen), 14 dní.

Cena: 549 Kč

Noční krém

Radiance Control Noční krém

  • pro všechny typy pleti

ff

Bohatý noční krém pleť intenzivně zvláčňuje, vyživuje a působí tak proti jejímu vysychání. Extrakty z mandarinky, bambusu a kosatce dodávají pleti důležité vitaminy a antioxidanty, obnovují ji, zlepšují její pevnost a pomáhají pleť udržovat čistou a zářivou.

Cena: 599 Kč

 

Radiance Control Sérum

  • pro všechny typy pleti

serum

Rozjasňující sérum obsahuje zesvětlující komplex a výtažek z mořské chaluhy Ascophyllum nodosum díky nimž působí preventivně proti vzniku pigmentových skvrn a již vzniklé hyperpigmentace zesvětluje. Další rostlinné extrakty jsou bohaté na antioxidanty, osvěžují a rozjasňují pleť a působí proti předčasnému stárnutí. 70 % žen potvrzuje viditelné rozjasnění pleti.*

*Test: Řada 3 produktů Radiance Control (121 žen): denní krém pro suchou pleť (40 žen), denní krém pro normální a smíšenou pleť (41 žen), sérum (40 žen), 14 dní.

Cena: 599 Kč

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 6 červených srdcí, 3 zlatá srdce a 1 růžové srdce z vašeho účtu.

Růžové srdce získáte za odehrání hry Šibenice (10 kol).

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 15. 3. v 15 hodin.

Balíček Nuance Magical Radiance Control získají tři z vás.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama