Pak neváhejte, zahrajte si samolodě a vyhrajte vstupenky na festival Benátská! s Impulsem. Pro dvě z vás máme připraveny 2 vstupenky!

Co musíte pro výhru udělat?

V týdnu od pondělí 15. 7. do neděle 21. 7. 2019 si musíte 5x  úspěšně zahrát samolodě do 45 tahů!

Je na vás, zda samolodě úspěšně odehrajete v jeden den nebo si je budete plnit postupně.

Do slosování o vstupenky na festival Benátská! s Impulsem (25. – 28. července 2019) se dostanou ty z vás, které v daném týdnu úspěšně odehrají 5x samolodě do 45 tahů.

Ty z vás, které budete mít 5x symbol hvězdička (5x odehrané samolodě) se o výhru musíte hlásit do neděle 21. 7. 2019 23:59 na stránce Věrnostního klubu ZDE, u příslušné výhry – klikněte na zelené tlačítko ZVOLIT VÝHRU – toto tlačítko uvidíte, pokud budete mít odehrané samolodě do 45 tahů v daném týdnu (5x hvězdička).

Pokud tento úkol nesplníte, u výhry uvidíte červené tlačítko s informací, že nemáte dostatečný počet hvězdiček.

Dva výherce vstupenek (2x2) uveřejníme v pondělí  22. 7.2019

Vstupenka je  celofestivalová. Můžete ji využít na jeden den festivala, ale i na všechny dny festivalu 25. - 28.července!

Záleží jen na vás, kolik dní si budete chtít na festivalu užít.

Držíme palce všem, kteří chtějí oslavit narozeniny Karla Gotta a navštívit festival Benátská! s Impulsem!

Hodně štěstí ve hře.

Festival Benátská! s Impulsem se nachází v nádherném areálu ve Vesci u Liberce. Pořadatelé zajišťují pro návštěvníky pestrý a zábavný program pro celé rodiny. Nabízí doprovodný program, skvělé služby, kvalitní kuchyni, regionální potraviny, tradiční festivalovou vinárnu, nejdelší vodní skluzavku na hudebních festivalech v ČR, dostatečné množství pravidelně udržovaných záchodů, velké parkoviště, oddychové zóny, dětský koutek a spoustu dalších věcí.
Benátská! s Impulsem je Čistým festivalem. My odpad třídíme!
Benátská! s Impulsem je bezbariérovým festivalem.
Na Benátskou! s Impulsem můžete i se stanem či karavanem.

Reklama